3d Yazıcı Bayilik

Zortrax 3D Yazıcı Bayilik Şartları

zortrax 3d yazıcı bayilik
Bayilik.Gen.tr

Zortrax ile 3d yazıcı sektörünü kaçırma

Günümüzde çok popüler olan ve yeni yeni tanınmaya başlayan 3 boyutlu (3D) yazıcılar… Çok yaygın olmasa da yeni yeni yaygınlaşan 3 boyutlu yazıcılara biraz yakından bakalım.
Birçok alanda hayatımıza giren ve girdiği zaman hayatımızı çok kolaylaştıracak önemli bir üründür 3 boyutlu yazıcılar. 3 boyutlu yazıcıları basit bir şekilde anlatırsak; hayal ettiğiniz her şeyi, aklınızda olan, zihninizden geçirdiğiniz her şeyi 3 boyutlu yazıcıyla yapabilirsiniz.
Günümüzde yaygın bir piyasası oluşmasa da geleceğin önemli iş kollarının başında geleceği aşikârdır. 3 boyutlu yazıcılar bilgisayarda tasarladığınız her hangi bir çizimi normal kâğıda basmak kadar kolay bir işlemdir.

3 boyutlu yazıcılar normal yazıcılardan farklı olarak mürekkepli kartuşların yerine üreteceğiniz ürüne ya da bastıracağınız modele göre farklı malzemelerden doldurulmuş kartuşlar kullanılır.
Peki, 3 boyutlu yazıcılar ile neler yapılır, neler basılır, kullanım alanları nedir? 3 boyutlu yazıcılar ile aklınızın alabileceği her şeyi tasarlayıp basabilirsiniz. Autocad de tasarlanmış bir bina, bir araç veya bir makine parçası 3 boyutlu yazıcılar ile rahatlıkla basılabilir.

Fotoğraf makinesiyle çekindiğiniz resimlerin 3 boyutlu çıktısı veya bebeğinizin ultrason görüntüsü yine 3 boyutlu yazıcılar ile tasarlanabilir. Yine 3 boyutlu yazıcıların önemli bir başka kullanım alanı ise yedek parça üretimi olacağı tahmin ediliyor. Bu sayede yedek parça sıkıntıları minimuma inecek.
3 boyutlu yazıcılar ile birçok üniversite çok yakından ilgilenmekte ve ilerleyen zamanlarda üzerine katarak büyüyen bir sektör olması beklenmektedir.

3 boyutlu yazıcıları bu kadar anlattık peki fiyatları ve 3d yazıcı bayilik hakkında ne diyeceğimize gelirsek. 3 boyutlu yazıcılar ile gerçekten dünyaları üretebiliyoruz fiyatı da dünyalar kadar olmasın diyorsanız; fiyatları gerçekten yaptıklarına göre çok makul araştırası size kalmış.
3d yazıcı bayilik konusuna gelince de bu konuyla ilgili internette ve sosyal ortamlarda çok aşırı bilgi ve belge karmaşası bulunmakta fakat bu konuda önde gelen bazı kuruluşlar bu konuda gerçekten deneyimli ve uzman 3d yazıcı ile ilgilenenlerin bunlara önemle dikkat etmesi gerekmekte. Sonuç olarak geleceğin parlak ışığı 3 boyutlu yazıcılar olacak.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • Merhaba elif hanim beni bu konu hakkinda bilgilendirmenizi isterim simdiden tesekkur ederim..