Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

ZİYAFET Çiğköfte Bayilik Şartları

ZİYAFET Çiğköfte Bayilik Şartları
ZİYAFET Çiğköfte Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

ZİYAFET ÇİĞKÖFTE

2005 yılında İstanbul Arnavutköy’de kurulan Ziyafet Çiğköfte, her geçen gün büyüyerek şube sayısını artırmayı başarmıştır. Kaliteli ve sağlıklı hizmet ilkesiyle hareket eden firma, müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapar.

Kendini geliştirmek için sürekli araştırma ve incelemeler yapar.  Geleneksel lezzetimizi tüm Türkiye’ye tanımak ister. Dünya standartlarında yaptığı üretim ile Türk damak tadını on plana çıkarmaya çalışır.

Firma üretim için gerekli olan tüm belgeler sahiptir. Marka tescil belgesi ve helal belgesi ile müşterilerine güven verir. Firma üretim aşamasında kullandığı bulguru, salçayı, baharatları ve yeşillikleri en iyi firmalardan alır.

Yeşillikler steril ortamlarda temizlenip, sunuma hazırlanır. Lavaşlar ve çiğköfteler steril makinelerde el değmeden üretilir ve bayiliklere taze, vakumlu poşetlerde gönderilir.

ZİYAFET ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilere kendi işinin patronu olma fırsatı sunan firmadan bayilik alarak, yılların tecrübesini, lezzetini ve markasını satın almış olursunuz. Ziyafet Çiğköfte bayilik vereceği kişinin girişimci, temiz, insan yönetimi ve finansal yönetime sahip, tercihen tecrübeli, işine tüm zamanını ayıracak, firmanın gerektirdiği şartları yerine getirebilecek kadar maddi durumunun olmasını ister. Firmadan bayilik almak istiyorsanız, internet dışında firmaya başvuru yapmanız gerekir.

Yaptığınız başvurunuz 1 gün içinde franchising bölümü tarafından değerlendirilir. Şartlar uygunsa sizinle bayilik sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Anlaşmadan sonra uygulama başlar.

Açacağınız iş yerinin yaya trafiğinin en işlek yerinde olmasına özen göstermeniz istenir. En az 15m2 genişlikte mekan olmalıdır. Bu konsept mağaza konseptidir.

Avm gibi yerlerde açacağınız mağaza konseptinin ise en az 3m2 olması gerekir. Stant konseptinin 10 m2 olması istenir. Açacağınız iş yerinin özelliklerine göre franchising bedeli 10000 ile 20000 arasında değişir. Firma size, doğru yeri seçmenizde yardımcı olur. Çalıştıracağınız personelin işe alım süreci ve eğitim sürecinde destek verir.

Hem personelinize hem size gerekli olan pazarlama, sunum ve işletme eğitimlerini verir. İhtiyacınız olduğunda bilgi ve desteğini esirgemez. Açtığınız bayiliğin reklam ve tanıtım sürecini üstlenir. Mal ve hizmetlerin standardının korumasını sağlar. Kullandığınız ekipmanları sürekli yeniler. Firma ile yapacağınız anlaşma süresi 1 yıldır. 1 yıl sonunda memnun kalınırsa anlaşma yenilenir.

Firma yapacağı reklamlardan para istemez. Ayrıca sizin kazancınızdan bedel almaz. Kazancınız size kalır. Kısa sürede sattığınız üründen % 100 kazanç elde edersiniz. İhtiyacınız olan malzemeleri iki gün öncesinden firmaya bildirirseniz, steril ortamda vakumlu poşetlerler istediğiniz zamanda elinizde olur.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap