Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Ziwbax Oto Kuaför Bayilik Şartları ve Franchising Bedeli

Valewash Oto Yıkama Bayilik Şartları
Valewash Oto Yıkama Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Ziwbax Oto Kuaför

2001 yılında hizmet vermeye başlayan ziwbax oto kuaför, 1965 yılında Akbulut otomotiv olarak sektöre katılmıştır.

Yılların tecrübesi ve başarısı ile sektöründe öncü olan firma müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Firma axa oyak güvencesi altında hizmet vermeye devam eder.

Yaşayacağınız en ufak sorunda haftanın 7 günü 24 saati firmaya ulaşıp, yardım isteyebilirsiniz. 1000 m2 kapalı alanda oto temizliği, oto bakımı, pasta cila, koltuk koruma, dezenfekte, cam filmi gibi işleri hakkıyla yerine getiri. Firma önce insan sağlığı dediği için kullandığı malzemeler kimyasal değildir. Bakanlık denetiminden geçmiş, doğal katkısız ürünler kullanır. Aracınız adresten alınıp, tüm işleri yapıldıktan sonra yine adrese teslim edilir.

Ziwbax Oto Kuaför Bayilik Şartları ve Franchising Bedeli

Girişimcilerin kendi işlerinin patronu olma fırsatı sunan Ziwbax Oto Kuaför, bayilik vermeye hazırlanıyor. Sektörün öncülerinden olan firma kaliteli ve farklı çalışmalarını herkesle paylaşmak istiyor. Yatırımcı alacağı bayilik ile firmanın bunca yıllık tecrübesini, ismini ve başarısını kullanmaya başlamış olacaktır. Ticari hayatta hiçbir bilgisi bulunmayan yatırımcılar için bayilik almak daha mantıklıdır.

Firmadan bayilik almak istiyorsanız, firmanın iletişim numarasından firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Bayilik başvuru formunu doldurduktan sonra firma yetkilileri sizi görüşmeye çağırırlar. Bu görüşme olumlu geçerse, sizle bayilik anlaşması yapmaya karar verirler. Bayilik anlaşması ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Bayilik görüşmesi sırasında istenilen franchising bedelini söylerler.

Bayilik anlaşması yapıldıktan sonra firma size gerekli olan pazarlama ve hizmet eğitimi verir. Bu eğitim ile işi nasıl yapacağınız gösterilir. Son teknolojinin kullanıldığı firmada, yeni açılan bayilere gönderilen malzemelerde son teknoloji ürünüdür. Firma açacağınız bayiliğin dekorasyonunun kendi belirledikleri standartlara uygun yapılmasını ister. Bu yüzden size dekorasyon aşamasında yardımcı olacaktırlar. Firma, ulusal ve yerel reklam ve tanıtım işlerini kendi yürütür.

Bu çalışmalardan bedel istemez. Açılacak olan iş yerini en kısa sürede teslim ederler. Firma açılıştan itibaren yardıma ihtiyacınız olan her an yanınızda olacaktır. Alanında uzman ve eğitimli ekibi ile firma her konuda sizin yanınızda olur. Firma yatırımcının kendi vizyon ve misyonlarına uygun hareket etmesini ister. Yapmış olduğunuz yatırımı kısa sürede karşılarsınız. Düşük maliyete yüksek kazanç elde etmeye en kısa sürede başlarsınız.

Yapmış olduğunuz işlerden kazancınız % 100 artacaktır. Hem siz hem de yanınızda çalışan teknik ve personel ekip kısa süre içinde kar etmenin mutluluğunu yaşarsınız.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum