Bebek Ürünleri Bayilik

Zeyland Bayilik

Zeyland Bebek ürünleri Bayilik
Zeyland Bebek ürünleri Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Zeyland 

Zeyland 1970 yılından itibaren sektör içerisinde bulunan Zeyland sektörünün öncüleri arasında yer alır. Bebek ve çocuk giyim ürünlerinde birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanan firma için insan sağlığı her şeyden önemlidir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka lisanlı olarak çalışan çocuk giyim mağazasıdır. Kaliteli ve başarılı hizmeti ile müşterilerinin ilgi odağı olan marka bebek ürünleri bayiliği vererek hedef kitlesine yenilerini eklemek istemektedir.

Zeyland giyim yıllardır kalitesinden ödün vermeden ilerlemektedir. 0-12 yaş arası çocukların giyim koleksiyonunda sektörünün öncüsüdür. Bayilik veren firmalar arasında olan zeyland’ın 2000 m2’lik fabrikası 3 fabrika mağazası ve 15 tek marka mağazası bulunmaktadır. Mağazanın merkez şubesi Güneşli ’dedir.

Zeyland Bayilik Şartları

Zeyland bebek giyimi sektöründe 4 farklı bölümde 350 çalışanı istihdam eder. Tasarım, ürün ve üretim, idari bölüm, satış ve pazarlama, kumaş boyama ve baskı boyama bölümlerinde alanında uzman ve işini severek yapan dev kadro çalışmaktadır. Üretim aşamaları İstanbul, Maltepe ve Çorlu’da bulunan marka bayilik veren firmalar arasında yer alır.

Zeyland bebek giyim sektöründe öncü olan firma girişimcilere destek verir. Türkiye’nin lider markası olan firma başarısını daha da büyütmek ve yeni Pazar alanı elde etmek için bayilik veren firmalar arasında bulunur. Marka çalışanları yılların verdiği tecrübe ve deneyimi yeni iş kurmak isteyenlerle paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında yardımcı olacaktır. Vereceği bebek ürünleri bayiliği ile yeni müşteri kitlesine ulaşacak olan marka ürünlerini ve hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırabilir.

Zeyland marka ile çalışmak için bayilik başvurusunda bulunmanız yeterli olur. Bayilik için firmanın bazı şartları vardır. Bunların başında öncelikle iletişim yönü güçlü, güler yüzlü, işi kendi işi gibi sahiplenecek, başarı hırsı olan, iş hayatında tecrübe edinmiş olan, gerektiğinde tam zamanlı çalışacak olan kişiler önceliğidir. Franchise veren firmalar arasında yer alan marka avm ya da yaya trafiğinin en işlek olduğu yerlerde iş yeri açılmasını ister. Bebek ürünleri bayiliği alacak kişinin teknolojiden ve yazılım teknolojisinden anlamasını bekler. Bayilik şartlarını görüşmek için sizi ararlar. Şartlarda anlaşmanız halinde bayilik anlaşması imzalanır. Bayilik anlaşması ile her iki tarafında hakları koruma altına alınır.

Zeyland bayilik anlaşması imzalandıktan sonra size ve yanınızda çalıştıracağınız personele işletme, pazarlama ve hizmet eğitimi verilir. Bayilik veren firmalar arasında olan markanın alanında uzman çalışanları reklam ve tanıtım çalışmalarını üstlenirler. Açılacak olan mağazanın tasarımını kendi belirledikleri gibi olmasını isterler

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • Çocuk giyim magazası açmak istiyorum bayilik hakkinda konusmak istiyorum bilgi verir misiniz?