Dondurulmuş Yoğurt Bayilik

YOOOGURT Franchising ve Bayilik

YOOOGURT Bayilik franchising
YOOOGURT Bayilik franchising
Bayilik.Gen.tr

YOOOGURT

2012 yılında Türkiye’de kurulmuş olan YOOOGURT firması, gıda sektöründe 3. yılını tamamladı. Firma şu ana kadar 9 bayilik kurmuş durumda. Önümüzdeki yıllarda da bayileşmeyi sürdürmeyi hedefliyor. Hem de tüm Türkiye genelinde.

YOOOGURT firmasının bayiliğini almak için bazı şartlar mevcut. Örneğin açılacak olan mağazanın ana caddeye yakın olması önemli bir kriter. Kiosk olarak bayilik almak istenildiğinde de AVM’ler değerlendiriliyor. Mağaza için en az 20 metre karelik bir alan gerekiyor. AVM’deki kiosklar için ise 11 metre kare yeterli görülmüş. Kiosk için istediğiniz her AVM’de kurulum yapılmıyor. Öncesinde bir franchise ekibi ilgili AVM’de gözlem yapıyor. Dondurulmuş yoğurt bayiliği için birkaç şart aranmaktadır.

YOOOGURT FRANCHISING ŞARTLARI

Yukarıda bahsettiğimiz mekânın fiziksel şartları dışında, tabii ki girişimcinin de sahip olması gereken bazı kriterler bulunuyor. Bu konuda da YOOOGURT firması bazı noktalara dikkat çekmiş. Öncelikle girişimcinin Dürüst ve Ticari Ahlak sahibi olması gerekiyor. Aynı zamanda girişimci bir ruha ve başarma tutkusuna da sahip olması aranan özelliklerden. Tüm bunların yanında bayilik şartlarını sağlayabilecek finansal birikime de sahip olmak şart.

Yatırım koşullarına gelince, isim hakkı bedelinin 10.000 TL olduğu unutulmamalıdır. Bunun yanında reklam payı olarak 400 $ ve gelirden pay olarak da 400 $ fiyatlandırma yapılmıştır. Peki, girişimciler neden YOOOGURT firmasını tercih etmeliler? Çünkü YOOOGURT kar marjı son derece yüksek bir yatırımdır. Sizi kendi kendinizin patronu yapar. Ürün yelpazesi oldukça geniştir ve müşterilere farklı seçenekler sunmanıza imkân sağlar. Belli bir kesime değil, her kesime hitap eden farklı tatlar sunar.

Bu tarz işlerin Türkiye’deki pazarı yaklaşık olarak 1,5 milyar $’dır. YOOOGURT firması düşük kaliteli ve lezzetli ürünleriyle her yaştan her cinsiyetten insana hitap etmektedir. Özellikle 2014 yılından itibaren bayiliğe önem vermiş ve bu süreçte hızla genç yatırımcılara destek vermiştir.

Franchising için tüm bu kriterleri sağladığınıza inanıyorsanız yooogurt. com adresini ziyaret edebilirsiniz. Franchising bölümüne girdiğinizde karşınıza çıkacak olan Franchising Başvuru Formu’nu doldurmanız ve gönder tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Firmanın şimdiye kadar açılmış olan tüm bayiliklerine de yine aynı bölümdeki Yooogurtcular bölümünden ulaşabilirsiniz. YOOOGURT’u web sitesi dışından, facebook, twitter ve instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma YOOOGURT
Kuruluş 2012
Toplam Şube Sayısı 4
Hedeflenen şube sayısı 4 (yıllık)

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 35.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 35.000 TL
İsim Hakkı Bedeli 10.000 TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  6-12 AY
Reklam Katılım Ücreti 400$
Giderden Pay 400$
Ortalama Kar Marjı %30
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap