Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

YESA ÇİĞKÖFTE Bayilik Şartları

YESA ÇİĞKÖFTE Bayilik Şartları
YESA ÇİĞKÖFTE Bayilik
Bayilik.Gen.tr

YESA ÇİĞKÖFTE

1995 yılında kurulan firma ilk başlarda üretimini kendi içinde yapıp, satmakta idi. 2004 yılında Avrupa’da Almanya ve Hollanda’ya ürünlerini göndererek, gurbetçi kardeşlerimizi özlediği geleneksel lezzetle buluşturdu. Yoğun talep üzerine 2011 yılında şirketleşmeye başladı.

Yurtdışında bulunan bu lezzeti, yurtiçinde tatmak isteyenlere özel şubeler açmaya başladı. Bayilik veren firmalar arasında bulunan Yesa çiğköfte lezzeti ve hizmeti ile adından çok sık bahsettirmektedir. Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtmaktadır. İnsan sağlığını ön planda tutar. Üretimde lazım olan tüm belgelere sahiptir.

Üretimde kullandığı bulgur, salça ve baharatlar en iyi firmalardan alınmaktadır. Üretimde kullandığı yeşillikleri steril ortamda yıkar ve sunuma hazırlar. Müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapar.

YESA ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilerin kendi işyerlerin açması ve patronları olması için kolaylık sağlayan Yesa Çiğköfte, elinden gelen kolaylığı yapar. Bayilik vererek daha fazla alana ulaşmayı düşünen Yesa Çiğköfte, bu yüzden bayilik şartlarında yatırımcıları zorlamamaktadır. Yatırımcılar, yılların verdiği tecrübe, lezzet ve markayı kullanarak sektörde emin adımlarla ilerleyebilirler. Firma, bayilik verdiği herkes eğitim ve yardım vermektedir.

İş yerinizde çalıştıracağınız personelinize ve size gerekli olan pazarlama, sunum ve işletme eğitimi vermektedir. Bu eğitimler ara dönemlerde de devam etmektedir. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an firma sizin yanınızda olacaktır. Deneyimli kadrosu ile elinden geleni yapacaktır.

Firmadan bayilik almak için öncelikle bayilik başvurusunda bulunmanız gerekecektir.  Bayilik için detaylı bilgileri firmanın internet sayfasından ya da numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. Firma başvuru formunuzu inceledikten sonra, eğer olumlu görürse, sizinle bayilik anlaşması imzalar.

Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma bayilik açacağınız iş yerinin yaya trafiğinin ve araç trafiğini en yoğun olduğu alanlarda olmasını ister. Böylece müşteri potansiyeli daha fazla olacaktır. Firma bayilik için açılan iş yerini konseptinin, belirlediği şartlar doğrultusunda yapılmasını ister.

Yatırımcı isterse firma en kısa sürede iş yerini anahtar teslim ederek düzenler ya da yatırımcı firmanın şartlarına uymak kaydıyla kendi de düzenleyebilir. Firma her bayisine açılışa özel, hediyeler sunmaktadır.

Bu hediyeler ile açılışı yapılan bayilik, ilk kazancını kazanmış olur. Daha sonra firmanın düzenli olarak göndereceği çiğköfteler ile % 100 kazanç elde edebilir. Firma açılış boyunca reklam ve tanıtım çalışmalarınızda size yardımcı olur. Böylece müşteri potansiyelinizde artar. Hem ana şube hem siz kazanırsınız. Her iki taraf düşük maliyetle, çok kazanç elde eder.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap