Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Yaşar Usta’nın Dondurma Evi (Dondurmacı Yaşar Usta) Bayilik Şartları

Dondurmacı yaşar usta Bayilik Şartları
Dondurmacı yaşar usta Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Yaşar Usta’nın Dondurma Evi(Dondurmacı Yaşar Usta)

  Dondurma serüvenine 1962 yılında başlayan Yaşar Usta’nın dondurma evi(Dondurmacı Yaşar Usta), müşterilerine birbirinden özel ve güzel lezzetler sunmaktadır. Dondurma üretimini temiz ve hijyenik alanda yapan firmanın önceliği insan sağlığıdır. Üretim için gerekli olan tüm belgelere sahip olan firma, doğal ve organik ürünler kullanır. Yaşar usta üretimde kullandığı malzemeleri katkısız ürünlerden temin eder.

Bayilik veren firmalar arasında olan Yaşar Usta, geleneksel lezzetimizi tüm dünyaya tanıtmak ister. Bu yüzden Türkiye ve dünya çapında bayilikler verir. Yaptığı sorbe ve dondurmalar ile Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtır. Firma müşteri memnuniyeti için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Güler yüzlü personeli ile online sipariş almaktadır.

  Yaşar Usta’nın Dondurma Evi(Dondurmacı Yaşar Usta) Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

  Girişimcilere kendi işlerinin patronu olma imkânı sunan Yaşar Usta’nın Dondurma Evi( Dondurmacı Yaşar Usta) bayilik vermeye hazırlanmaktadır. Firma verdiği bayilik ile daha fazla alana ulaşabilecektir.

Vermiş olduğu bayilik firmaya yeni Pazar alanı kazandıracaktır. Yatırımcı ise firmanın bunca yıllık tecrübesini, lezzetini ve markasını kullanacaktır. Firma, bayilik almak isteyen kişini kendi vizyon ve misyonlarına uygun davranmasını ister. Girişimci, cesur, dürüst, temiz olmasını ister. Bayilik açılacak olan iş yerinin yay trafiğine en yoğun olan caddede açılmasını ister. Bayilik açılacak iş yerinin dizaynının firmanın belirlediği konsepte yapılması zorunludur.

Bu yüzden bayilik açacak kişi buna dikkat etmelidir. Firmadan bayilik almak için internet sayfalarında bulunan bayilik başvuru formunun doldurulması gerekir. Firma yetkilileri başvurunuzu inceledikten sonra, en kısa süre içinde size dönüş yapacaklardır. Firma, franchising bedelini görüşme sırasında söyleyecektir. Bayilik için gerekli şartları sağlıyorsanız, firma sizinle bayilik anlaşması imzalar.

Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma, bayilik açacak olan kişiye ilk günden itibaren yardımlara başlar. Açılış için gerekli olan pazarlama, işletme ve sunum eğitimi verilir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder. Firma, yatırımcıya reklam ve tanıtım çalışmalarında her türlü desteği verir. Bu çalışmalardan da ücret talep etmez.  Yaşar Usta’nın Dondurma Evi ile çalışan yatırımcılar düşük maliyet ile yüksek kazançlar elde ederler.

Kısa süre içinde yapmış olduğunuz satışlarla kazancınız % 100 artacaktır. Firma ne zaman yardıma ihtiyaç duysanız uzman ekibi ile yanınızda olacaktır. Çalışkan, girişimci ve dürüst ailenin üyesi olmaktan mutluluk duyacaksınızdır. Müşteri potansiyeliniz her geçen gün daha da artacaktır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap