Anaokulu Bayilik

Yapa Anaokulu Bayilik

Yapa Anaokulu Bayilik
Yapa Anaokulu Bayilik
Bayilik.Gen.tr

YAPA ANAOKULU BAYİLİK VERİYOR

Okul öncesi eğitimin köklü kurumu YAPA anaokulları birçok bölgede sürdürdüğü faaliyetlerine yeni franchising vererek devam etmektedir. 1981 yılından beri okul öncesi eğitim alanında öncü kuruluş olan YAPA anaokulu İstanbul bölgesinde franchising usulü ile girişimcilere ortaklık ve kazanç fırsatı sunmaktadır. YAPA anaokulu kaliteli eğitim ve veli öğrenci memnuniyetine dayalı hizmet politikasını daha fazla kişiye ulaştırmak için çalışmaktadır.

Eğitim alanında markalaşmış bir kurum haline gelen YAPA birçok veli tarafından tercih edilmektedir. Öğrencilerin ve velilerin memnuniyetini her şeyden önde tutan YAPA anaokulu hizmet ağını genişletmek ve birçok çocuğun YAPA ayrıcalıklarından faydalanmasını sağlamak için şubeler açacaktır. Girişimci ruha sahip kişiler için çok güzel bir fırsat olan YAPA anaokulundan franchising alarak sizde kazanabilirsiniz. Peki, YAPA anaokul bayiliği şartları nelerdir ve ne yapmanız gerekmektedir?

YAPA anaokulları franchise yöntemi ile 30 şube açması hedeflenmektedir. YAPA anaokulları franchise almak için öncelikle 400 metrekare alana sahip, müstakil dubleks ve ya tripleks olabilecek bahçeli bir bina gerekmektedir. 2 yaş çocuklarımız için 20 metrekare oyun alanı, 3, 4 ve 5 yaş grupları için ayrı ayrı düzenlenmiş 25 metrekare alana sahip sınıflar ile çok fonksiyona sahip kapalı oyun alanı gerekmekte. Bunun yanı sıra atölye olarak dans atölyesi, müzik drama atölyesi, sanat ve spor atölyeleri için alan bulunması gerekir.

Çocukların oyun oynama amacı ile yararlanmaları için 150 metrekare ve üzeri alana sahip bir bahçe olması gerekir. Mutfak ve yemekhanenin toplam 30 metrekare alanının olması ve velilerin beklemesi için bir alan ve kapalı bir depo olması şartlar arasındadır. Yetişkinler için 2 adet bay ve bayan tuvaleti ile çocuklar için 4 adet kız ve erkek çocuk tuvaleti olması, 10 metrekare büyüklüğünde müdür ile en az 10 metrekare alana sahip psikolog için ayrılmış oda bulunması gerekmektedir.

Türkiye’de franchise vermek için girişimcilere fırsat sunan YAPA okullarının bayilik şartlarının sağlanması durumunda irtibata geçilerek sözleşme şartları görüşülebilir. Kurulum için ortalama 100.000 TL civarında maliyet gerekmektedir ve metrekare başına kurulum fiyatı ortalama 4.000 TL civarındadır. Bir öğrenci bedeli kadar reklam katılım ücreti alınmaktadır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap