Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Yandım Ali Çiğköfte Bayilik Şartları

Yandım Ali Çiğköfte
Yandım Ali Çiğköfte
Bayilik.Gen.tr

YANDIM ALİ ÇİĞKÖFTE

Çiğköftede marka olan Yandım Ali çiğköfte, 1955 yılından bu yana ticari hayatın içinde bulunmaktadır. Pek çok sektörde hizmet veren Yandım Ali çiğköfte, 2015 yılında çiğköfte işine başlamıştır.

Firma hizmetlerini RF gıda adı altında tüketicilere sunar. Güler yüzlü ve samimi ekibi ile Türkiye genelinde daha fazla kitleye ulaşmak isterler. Öncelikleri müşteri memnuniyeti ve sağlığı olan firma üretim için gerekli belgelere sahiptir.

Çiçeği burnunda olan firma, üretimde kullandığı malzemeler olan bulguru, salçayı, baharatları ve yeşillikleri en Türkiye’nin en iyi firmalarından almaktadır. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi tüm Türkiye genelinde yapmak isteyen firma bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtır.

YANDIM ALİ ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Çiçeği burnunda olan firma, geçen süreçte iş hayatında edindiği tecrübeleri genç girişimciler ile paylaşmak için bayilik vermektedir. Firma verdiği bayilik ile daha fazla kitleye ulaşabilecektir. Yatırımcının sermayesi ile firmanın markası ve tecrübesi birleşecektir. Firma böylelikle yeni Pazar alanları elde edecektir. Firma geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteleri sevdikleri ile paylaşmaktan mutluluk duyar.

Yandım Ali Çiğköfte’nin bayiliğini almak için öncelikler firmaya bayilik başvurusunda bulunmanız gerekecektir. Bayilik şartlarını öğrenmek için 0545 254 0 254 numarayı aramanız yeterli olacaktır. Numaradan ulaşmak istemezseniz internet sayfasında bulunan iletişim kısmını doldurmanız yeterli olacaktır. Alanında bilgili yetkililer size bayilik şartlarını en ince detayına kadar söylerler. Franchising bedeli ne kadar isterlerse dile getirirler. Bayilik şartları uygun olursa, sizinle bayilik sözleşmesi imzalarlar. Bayilik sözleşmesi her iki tarafın haklarını korumaya yönelik yapılan anlaşmadır.

Bağımsızlığınızı koruyarak açtığınız bayilikte, size en uygun olan bölgede marka güvencesi altında işe başlarsınız. Açacağınız bayilik ile kendi işinizin patronu olursunuz. Firmanın bayiliğini almanız için, firmanın vizyon ve misyonuna uygun hareket etmelisinizdir. Temiz, hijyenik olmanız şarttır.

Firmanın bayiliğini Türkiye’nin istediğiniz iline açma şansınız vardır. Firma, bayilik anlaşması yapılmış yerlere açılışa özel 1 ton hediye çiğköfte verir. Firmanın verdiği bu hediye çiğköfte ile yapmış olduğunuz yatırım masraflarını karşılarsınız. Kısa sürede satışlarınızdan %100 kazanç elde edersiniz.

Bayilik veren firma ile yaptığınız iş sonucunda her iki tarafta mutlu olacaktır. Yatırımcı kendi işinin patronu olma fırsatını yakalar. Firma ise yeni Pazar alanları ve daha fazla müşteri kazanacağı için mutlu olur. Firma açacağı yeni bayilikle yatırımcıya gerekli her türlü desteği vermeye hazırdır.

Kurumsal – Hakkımızda

1955’ten bu yana süregelen ticari hayatımızda edindiğimiz tecrübeyle inşaat, gıda ve paketleme sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Bünyemize 2015 yılında giren YANDIM ALİ ÇİĞ KÖFTE YİY. ve İÇ. markasını RF GIDA adı altında siz değerli tüketicilerimize sunuyoruz.

Misyonumuz
Yıllar geçtikçe, kalitemizden ödün vermeden ilerleyerek, bu özverimizi çiğ köfte sektörüne de taşımayı amaç edindik. Bahsedilen sektör içindeki visyonumuz Türkiye’nin en leziz çiğ köftesini sizlerle buluşturmak ve bu tadın yayılması niyetiyle tüm bayilerimizle paylaşarak çoğaltmaktır.

Vizyonumuz
En ince titizlikle işlerimizin devamını sürdürmek ve alanımızda Türkiye gelenelinde söz sahibi olmak.

Değerlerimiz
Şeffaflık: Yönetim ve iş ahlakımızda daima şeffaflıktan yana olmak. Özeleştiri mekanizmasını şirket kültürü olarak yerleştirmek.
Sıcaklık: Kurum içi ve dışı ilişkilerimizde aile yakınlığını ve güler yüzlülüğü ön planda tutmak.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap