Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Woscar Dondurma Bayilik şartları

Woscar Dondurma Bayilik Şartları
Woscar Dondurma Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Woscar Dondurma

2010 yılında kurulan Woscar dondurma, kuruluşunu mor fikirlere borçludur.Mor fikirler sitesini tesadüfen inceledikten sonra kurucunun içini girişimcilik ruhu kaplamıştır. Soft dondurma satışına başladı. İlk iki yıl bu işi herkesten gizledi. Çünkü soft dondurma işi Avrupa ve Türkiye’de fazlası ile yapılıyordu. En sonunda dondurma makinesini arabanın içine koymaya karar verdi.

Vosvos arabaya koyduğu dondurma makinesi Türkiye’de bir ilkti. Çok ilgi çekti. Tasarladığı bu konsepti İstanbul Persavilta’ya getirdi. Yoğun ilgi gören tasarının patentini alan firma bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. Firma üretim üçün gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Temiz ve hijyenik şartlar altında üretimi gerçekleştirirler. Üretim yaptığı makinelerin temizliğine dikkat ederler.

Woscar Dondurma Bayilik şartları ve Franchising bedeli

Girişimcilere kendi işinin patronu olmalarını sunan firma, bayilik vermeye devam etmektedir. Woscar Dondurma, bayilik vererek, yeni Pazar alanları elde etmek ister.

Elde ettiği Pazar alanları ile daha fazla kesime ulaşacaktır. Bu kaliteli ve güvenli firmanın üretimini, yaratıcı tasarımı ile tüm dünyaya tanıtmayı amaçlarlar. Tüm Türkiye’ye bayilik veren firma, yatırımcıların en az kendileri kadar özverili, titiz ve girişken olmalarını isterler.

Tüm üretimleri gıda kontrolünden geçiren firma yatırımcılardan da aynı temizlik ve hijyeni isterler. Firmadan bayilik almak için internet sayfasında bulunan iletişim formunu doldurmanız gerekir.

Sayfada bulunan numarayı arayarak franchising bedelini öğrenebilirsiniz. Firma bayilik için sizden istediği şartları size bildirecektir. Başvuru formunuzu inceleyen firma, başvuru formunuz uygunsa eğer sizinle görüşme yapacaklardır. Firma, tüm bayilik veren firmalar gibi bazı özel şartlar sunar.

Açmak istediğiniz bayiliğin konseptinin firmanın konseptine uygun olmasını arzu ederler. Firma, bayilik aldığınız ilk günden itibaren size yardımcı olacaktır. İstediğiniz her konuda alanında uzman ekibi ile sizin yardımınız koşacaklardır. Bayiliği nasıl çalıştırmanız gerektiği hakkında ve üretim hakkında size gerekli bilgiler ilk günden itibaren verilecektir. Firma eğitim çalışmalarına ara dönemlerde devam eder.

Açılacak olan bayiliğin reklam ve tanıtım çalışmalarını firma yürütür. Bu çalışmalardan da bedel istemez. Farklı ve yaratıcı tasarımı ile mutlu ailenin parçası olursunuz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap