Takım Elbise Bayilik

Wings men – Toptan Satış Bayilik

wings man bayilik
wings man bayilik
Bayilik.Gen.tr

Wings men

Wings men konfeksiyon sektöründe İstanbul’da 1965 yılında başlayan Hüseyin Ural hazır giyim sektöründe perakende yolunda ilerlemektedir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan markanın önceli müşteri memnuniyeti olduğundan her yaşa ve her zevke hitap edecek erkek giyim tekstil ürünlerini satışa sunar.

Wings men erkek giyim alanında İstanbul Bayazıt’ta başlattığı bu yolculuk sırasına iş adamlarına, çocuklara, genç erkeklere hitap edecek ürünler hazırlamıştır. Pierre Cassi & ByOral & Wings Men ortak yapımı olan bu çalışmalar hazır giyim sektöründe lider olmalarını sağlamıştır. Firma erkek giyim bayiliği vererek tüm dünyada ve Türkiye’de müşteri potasını genişleterek, kaliteli ürünleri ve çizgilerini satış yapmak ister.

Wings Men – Toptan Satış Bayilik Şartları

Wings Men erkek giyim mağazası büyük beden, spor, kravat, çocuk takımı, jeans, kaban, palto, gömlek, pantolon, takım elbise, mont gibi erkek dış giyim alanında aklınıza gelen her türlü ürünün satışını yapmaktadır. Franchise veren firmalar arasında olan marka “spor moda” anlayışından yola çıkarak sektörde aranan çizgileri yaratmıştır.

Wings men erkek giyim markası sektörün aranan isimlerinden olmayı başarmıştır. Marka çalışmalarında girişimciyi destekler nitelikte faaliyetler gösterir. Yeni Pazar alanı yaratmak ve var olan müşteri kitlerine yenilerini katmak isteyen marka bayilik veren firmalar arasındadır.

Wings men yılların verdiği tecrübeyi girişimciler ile paylaşarak onaların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarını sağlar. Böylece hem firma hem de bayilik alan kişiler kazançlı çıkar. Bayilik veren firmalar arasında olan markaya katılmak istiyorsanız bayilik başvurusu yapmanız gerekir. Firma yetkilileri sizi arayarak görüşmeye çağırırlar.

Wings men bayilik vereceği kişilerin güler yüzlü, iletişim yönü güçlü, işi kendi işi gibi sahiplenen, prezentabl ve müşteri memnuniyetine önem veren insanlarla çalışmak ister. Bunun dışında marka isim hakkı bedeli ya da katılım bedeli isteyip istemediği hakkında bilgi verir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka reklam katılım ücreti istemez. Kısa süre içinde yatırımınızın kazanca dönüştüğünü görürsünüz firma bayilik verdiği kişilerden gelirden pay almaz. Reklam ve tanıtım çalışmalarını da kendisi yürütür. Erkek giyim bayiliği veren firma reklam çalışmasını ücretsiz yapar.

Wings men Erkek giyim ile yüksek kazancı düşük maliyete alabilirsiniz. Bayilik veren firmalar arasında bulunan markanın önceliği insan sağlığı olduğundan ürünlerde birinci sınıf malzeme kullanılır. Firma bayilik sözleşmesi yapıldıktan sonra size ve personelinize işletme, pazarlama, hizmet eğitimi verir. Bölgesel desteğini de esirgemez.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap