Takım Elbise Bayilik

Wessi Erkek Giyim Bayilik

Wessi takım elbise bayilik
Wessi takım elbise bayilik
Bayilik.Gen.tr

Wessi Erkek Giyim

Wessi Erkek giyim Türkiye’ye bayilikler veren firma 2088 yılında hizmete başlamıştır. Sektöre yön veren markalar arasında yer alan ve kısa sürede büyüyen firma alanında uzman ve yenilikçi ekiple çalışarak, bayilik veren firmalar arasında bulunur.

Wessi erkek giyim firmasının önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olduğu için herkese ve her yaşa hitap edecek olan erkek giyim ürünleri üretmektedir. Erkek giyim bayiliği veren firmalara arasında yer alan firma alanında uzman tasarımcılar ile çalışarak her zevke ve her yaşa hitap eden erkek dış giyim modasına yön verir. Bayilik veren firmalar arasında yer almasının öncelikli nedeni modayı yakından takip ediyor olmasıdır.

Wessi Erkek giyim bayilik şartları

Wessi erkek giyim ürünlerini tüm dünya ve Türkiye ile paylaşmak ister. Bundan dolayı bayilik veren firmalar arasında yer alır. Marka yapmış olduğu çalışmalarla bayilik vererek yeni Pazar alanı yaratmak ve var olan müşterilerine yenisini eklemek ister.

Wessi erkek giyim her zaman için girişimcinin yanında olduğunu gösteren hareketler yapmıştır. Yılların vermiş olduğu iş tecrübesini girişimcilerle paylaşarak sıfırı riskle onların iş hayatına başlamalarına yardımcı olur. Marka bayilik veren firmalar arasında bulunarak onların kendi işlerinin patronu olması için yardım eder.

Wessi erkek giyim dev kadrosuna sizde dahil olmak istiyorsanız öncelikle bayilik başvurusu yapmanız gerekmektedir. Wessi giyim başvurunuzu inceledikten sonra size dönüş yapar. Marka bayilik için ciro ya da giriş bedeli istemez. Ortalama ürün maliyeti olarak 40 000 Dolar, ortalama dekorasyon maliyeti olarak da 35000 Dolar ister. Franchise veren firmalar arasında olan marka 75000 Dolara anahtar teslim mağazayı açar.

Wessi erkek giyim markası bayilik vereceği kişilerden bazı şartlar ister. Öncelikle güler yüzlü, iletişim yönü kuvvetli, prezentabl, işine kendi işi gibi sahip çıkan, müşteri memnuniyetine önem veren insanlarla çalışmak ister. Erkek giyim bayiliği için açılacak mağazanın en işlek cadde de ya da avm de olmasını isterler. Mağazanın en aza 80 metrekare olmasını art koşarlar.

Wessi erkek giyim markası ile bayilik şartlarında anlaşmanız halinde firma mağazanın dekorasyonu ile kendisi ilgilenir. Anlaşmada da olduğu gibi erkek giyim bayiliği veren marka şartları yerine getirerek anahtar teslim mağazayı teslim eder. Anlaşmadan itibaren bayilik veren firmalar arasında bulunan marka size ve personelinize işletme, pazarlama, hizmet eğitimi verir. Bölgesel desteğini de esirgemez. Bayilik açılışına özel ürünler gönderir.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Vessi Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
Kuruluş 2009
Toplam Çalışan Sayısı 150
Toplam Şube Sayısı 30
Hedeflenen şube sayısı 100

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 80.000 Tl
Minimum Şube Açılış Maliyeti 100.000 Tl
İsim Hakkı Bedeli Belirtilmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  6-12 AY
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap