Kiosk Bayiliği Veren Firmalar Waffle Bayilik

Wafflextra Kiosk Bayilik Şartları

wafflextra bayilik şartları
wafflextra bayilik şartları
Bayilik.Gen.tr

WAFFLEXTRA BAYİLİĞİ İÇİN ARANAN ŞARTLAR

46 Edem markası ile 1995’te hizmet vermeye başlayan ve kalitesini kısa sürede ispatlayarak İzmir’in en iyisi haline gelen firmamız, yepyeni markası Waffelextra’yı 2013 yılından itibaren siz değerli waffle seven müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Sizden aldığı güvenle büyümeyi ve bünyesine yepyeni bayiler kazandırarak hizmet ağını genişletmeyi amaçlayan firmamız, bu amaçla Wafflextra markası için bayilik verme çalışmalarına hız vermiş bulunmaktadır.

Wafflextra bayisi olmak isteyen, waffle dostları hem mekânsal hem de iş hayatına yönelik bazı insani niteliklere ve yeterliliklere sahip olmak durumundadırlar. Wafflextra ailesine katılabilmek için kesinlikle bir açık alana sahip, cadde üzeri, açık ve kapalı alanlarının en az 30+30 metrekare olan fiziki bir mekân Wafflextra kiosk bayilik Şartları arasında olmazsa olmazlardandır.

Wafflextra markasını daha da büyütebilmek ve kalitesini her geçen gün daha da yükseltebilmek için Wafflextra kiosk bayilik Şartları mutlaka yerine getirilmesi gereken, olmazsa olmaz bir unsurdur. Wafflextra kiosk bayilik Şartları hem marka güvenilirliğini ve kalitesini arttırmak hem de işletmenin verimliliğini arttırmak için getirilmiş şartlardır.

2016 yılında Wafflextra bayisi olmak için açılacak mekânda aranan şartların yanı sıra Wafflextra bayisi olacak bayi adaylarında da iş hayatına yönelik bazı vasıfların olması gerekmektedir. Liderlik ve yöneticilik vasfına sahip, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, marka bilinci yüksek ve kurumsal yapıya ayak uydurabilen bayi adayları ile Wafflextra markasının kalitesinin ve yarattığı güven duygusunun daha yükseklere çıkabileceğine inanıyoruz. Wafflextra kiosk bayilik Koşulları marka değerini yükseltebilmek, daha kaliteli bir hizmet sunmak için bayi adaylarında mutlaka aranan nitelik arasındadır.

Bir işletmenin verimini, kalitesini, güven duygusunu kısacası her şeyini etkileyen bu nitelikler Wafflextra kiosk bayilik Koşulları arasında oldukça büyük önem arz etmektedir. Siz de kaliteyi ve güveni bizimle birlikte inşa edebilmek için aradığımız bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bize başvuru yaparak Wafflextra bayisi olabilirsiniz. Wafflextra bayisi olduğunuzda yer seçimi, bölge koruması, pazarlama desteği, eğitim desteği, personel desteği ve reklam desteği gibi bayi destekleri ile bayilerimizi destekleyerek verilen hizmet kalitesini arttırırken bayilerimizi de güvence altına alıyoruz.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Wafflextra gıda turizm inşaat san.tic.ltd.şti
Kuruluş 2013
Toplam Çalışan Sayısı Belirtilmemiş
Toplam Şube Sayısı 9
Hedeflenen şube sayısı 30

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 100.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 75.000 TL
İsim Hakkı Bedeli 20.000 TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  6-12 AY
Ortalama Kar Marjı %50
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap