Waffle Bayilik

Wafflecı Kaan Bayilik

Wafflecı Kaan Bayilik
Wafflecı Kaan Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Wafflecı Kaan

  Waffle bize Belçika’dan gelen bir hamur tatlısıdır. Biz bu tatlıyı waffleci kaan sayesinde çok sevdik ve vazgeçemedik. Muğla’da çok sevilen şirin bir mekânı var ve çok sayıda müşterisi bulunmakta olan wafflecı Kaan şimdi de franchise veriyor.

Waffle bayilik  denince akla gelen ilk isimlerden wafflecı kaan ikinci şubesini İzmir Gaziemir’de açmış ve hizmetinize sunmuştur. Muğla’da sevdiğimiz beğendiğimiz bu tat şimdi de İzmir de İzmirliler şanslı olduğunuzu bilin istedim.

Evet, şimdide gelelim biraz da wafflecı olmanın şartlarından bahsedelim. Wafflecı kaan ailesi size iki tane seçim şansı sunmaktadır. Birincisi isim hakkı alıp kurulum maliyeti size ait olan sistem bunu maliyeti 10.000$ civarıdır. Bir diğeri her şey dâhil sistemdir. Firmanın yer seçiminden tutunda kullanacağı bütün malzemeler dahil kurulum maliyeti dahil olan sistemdir. Bu sistemin de ortalama maliyeti 32.000$ dır.

Wafflecı Kaan Bayilik Şartları

Firmanın ortalama m2 başına kurulum maliyeti 1280 TL civarı bir rakamdır. İsim hakkı 10.000$, ve ortalama şube açılış maliyeti ise 100.000 TL gibi bir rakamdır. Bunlar sınırlı bir bütçesi olanlar için ideal rakamlardır. Şu an da reklam katılım ücreti ve gelirden pay alınmamaktadır. Şubenin kurulum süresi ortalama bir aydır. Fazla beklemeye gerek de yok sanırım hemen işinizin başına geçmek istiyorsunuzdur.

Firmanın ortalama kar marjı %45 civarındadır. Yatırımcıya sermayenin ortalama geri dönüm süresi 8-12 ay gibi bir zamanda olmaktadır. Yatırımcısına yer seçiminde yardımcı olmaktadırlar. Personel yetiştirme konusunda ve personel desteği hizmetleri bulunmaktadır. Yani kısacası waffle bayilik almak için gerekli şartlar oldukça uygundur.

Waffle şu an çok yeni bir sektör olmasına karşın Waffle ülkemiz de çok beğenildi ve sevildi. Bu sektör kısa sürede kazandıran bir gıda sektörüdür. Tatlı dedin mi biz Türkler de akan sular durur bilirsiniz. Bence bu fırsat kolay kolay bir daha gelmez ayağınıza. Kendi işinizi kurmak ve patron olmak istiyorsanız hem maliyet olarak sizi zorlamayacak bir seçim olacak hem de kendi işiniz olacak. Aklınızda franchise varsa bunu waffle gibi taze bir sektör de deneyin derim.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Wafflecı Kaan
Kuruluş 2013
Toplam Çalışan Sayısı 30
Toplam Şube Sayısı 3
Hedeflenen şube sayısı 100

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 120.000 TL
Ortalama Şube Açılış Maliyeti 100.000 TL
İsim Hakkı Bedeli $10.000
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  12-18 AY
Ortalama Kar Marjı %45
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap