Waffle Bayilik

WAFFLE STOP Bayilik ve Franchise

waffle stop bayilik
waffle stop bayilik
Bayilik.Gen.tr

WAFFLE STOP

Waffle Stop Bayilik 2007 yılın da Türkiye de cafe tatlı pasta kategorilerini öncü olarak kabul etmiş ve ortaya çıkmış bir waffle markasıdır, firmasıdır, şirketidir.

Waffle Stop Bayilik kuruluşun dan bu yana yani tam 9 yıldır ülke içerisin de 5 adet bayilik verebilmiştir.

Ülkemiz de hali hazır da 6 adet waffle bayiliği bulunmak ta  olan Waffle Stop Bayilik gerçekleştirdiği projeler ve atmş olduğu gayet tabii iddi adımlar ile franchise hizmeti verebilecekleri ve dünya çapın da bir fima olabilecekler konusun da emin ve net adımlar ile ilerlemektedirler.

Ülkemizin gıda sektörü alanın da hizmet vermeye başlayan Waffle Stop Bayilik bu yol da uzunca bir süre daha rakipleri ile ciddi rekabetlere bulunacak gibi gözüküyor.

Ülkemiz de henüz kendi istedikleri seviyeye ulaşamadıklarını düşünen firma yetkilileri dünyaya açılmayı şimdilik pek te göz önün de bulundurmuyorlar gibi gözüküyor.

Ülkemizin vermiş olduğu waffle bayilik, franchise hizmeti 9 adet olan Waffle Stop firmasının kendisine ait özel olarak 6 adet işletmesi vardır.

Ve Waffle Stop firması gerçeklesştirmiş ve yapılması , uygulamaya sokulması planlanan bir çok proje ile de çok yakın dan ve etkili bir şekil de ilgilenmek te ve sürekli işlerini yapılarını düzenlerini güncellemektedirler.

Ülkemizin bir çok bölgesine yayılmayı başarmış olan Waffle Stop markası bir süre daha bu şekil de ilerleyip nihai hedefleri olan dünya arenasın da da boy göstermeyi hayal edinmişlerdir.

Ülkemiz de ki bir çok yabancı ve yerli firma ile gerçekleştirdikleri ve girmiş oldukları rekabet te projeler açısın dan bir çok aşama da daha etkin oldukları için girilen rekabetler de kısmen de olsa ciddi galibiyetler alarak ayrılmışlıkları da görülmüştür.

Fakat siz değerli müşteriler ve bayiilk almak isteyen yöneticiler, takdir edersiniz ki bu firma henüz çok yeni ve buna rağmen bu denli franchise hizmeti verebilmiş…

Geleceğe yatırım için , yatırımcılar için son derece ideal bir seçenek olabilir bence.

Waffle Stop Bayilik Şartları;

  • Mağaza İçi Eğitim (talep edilirse) Waffle Stop tarafın dan bu hizmet verilecek
  • -Waffle Stop Görsel Kütüphanesine Erişim Waffle Stop bilgisi dahilin de ve izinle olacak
  • -Tüm Ürünlerin Görsel Kullanım Waffle Stop görsel kullanımlarına son derece uyumlu olacak
  • -Pazarlama için Yeni Ürün Geliştirme Waffle Stop önderliğin de yapılacak
  • -Proje Yönetim Koordinasyonu ve Yeni Mağaza Açılış Yardımı Waffle Stop tarafından gerçekleştirilecek
  • -Logo, Renk ve Dış Tasarım Waffle Stop uyumlu hal de olacak
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap