Kiosk Bayiliği Veren Firmalar Waffle Bayilik

Waffle Edem Bayilik Şartları

waffle erdem bayilik
waffle erdem bayilik
Bayilik.Gen.tr

WAFFLE EDEM İLE BAYİLİK KOŞULLARI

Waffle Bayiliği ile waffle son zamanların en trend tatlısı. Meyve, çikolata sosu eşliğinde özel hamuru ile tatlı canavarlarının yeni gözdesi adeta. Kendine özel tost makinasını andıran bir pişirme makinası ve dilediğin meyvelerden oluşan çikolata sosu kaplaması ile bambaşka, tatlıya ayrı bir tarz getiren lezzet waffle.

Bu muhteşem tatlının en iyi adreslerinden biride Waffle Edem‘ dir. 1986 senesinde Bostanlı İzmir mekanında kurulan İstanbul ve Brüksel waffle çeşitleriyle, tatlı sevenlere hizmet veren firma alanında ilklerin öncüsüdür.

2015 yılında franchise sistem kurulum çalışmalarını başarı ile tamamlayıp WAFFLE EDEM markasını yarattı. 20 çalışanı, 2 şubesi ve hedeflediği 8 şube hayali ile Waffle Edem bu nefis lezzeti sizlere sunmaya devam ediyor. Organik dondurma ile taze meyvelerle hazırladığı waffle ile adından daha uzun yıllar, söz ettireceğe benziyor.

14 çeşit çikolata, 6 farklı sos çeşidi, 8 çeşit mevsim meyvesi, 30 farklı malzeme ile açık/kapalı, dondurmalı/sade birçok çeşit waffle’ı kendi damak tadınıza göre hazırlatmak için Waffle Edem’e güvenin. En sağlıklı ürünlerin baş tacı meyve ve tatlıların vazgeçilmez yardımcısı ve serinleticisi dondurma, bir hamuru anca bu kadar lezzetlendirebilir!

Özellikle çocuklar için tam bir enerji deposu waffle canı tatlı çeken herkes için leziz bir seçenek. Baklavaya en büyük rakip olan ve çok daha hafif ve sağlıklı waffle ile ağzınızın tadı yerine gelsin!
Sizde bu eşsiz lezzetten sadece tatmak değil waffle yapmanın inceliklerini öğrenip, yaptığınız bu eşsiz lezzeti başkalarıyla paylaşmak isterseniz, Waffle Edem size bayilik vermeye hazır. Sizde waffle bayilik sisteminin bir parçası olmak için aşağıdaki şart nameleri yerine getirin yeterli olacaktır.

İSİM HAKKI BEDELİ: 30.000 TL

ORTALAMA METREKARE BAŞINA KURULUM BEDELİ: 1.200 TL –

MİNİMUM ŞUBE AÇILIŞ BEDELİ: 80.000 TL

ORTALAMA ŞUBE AÇILIŞ BEDELİ: 100.000 TL

MİNİMUM NAKİT TUTARI: 200.000 TL

ORTALAMA ŞUBE KURULUM SÜRESİ: 1 AY

ORTALAMA KÂR MARJI: %45

YATIRIMIN ORTALAMA GERİ DÖNÜŞ SÜRESİ: 8-14 AY

GİRİŞİMCİYE VERİLECEK DESTEKLER: Eğitim desteği, Personel desteği, Pazarlama desteği, Proje desteği, Elkitabı, Bölge koruması, Yer seçimi ve Ortak reklam.

Gelir payı ve Reklam katılım ücreti, girişimciden yatırım bedeli karşılanana kadar talep edilmemektedir.

 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap