Waffle Bayilik

WAFFLE CHEF Bayilik ve Franchise

waffle chef bayilik franchise
waffle chef bayilik franchise
Bayilik.Gen.tr

WAFFLE CHEF

Waffle Chef Bayilik ülkemizde ve dünyanın önemli bir kesimin de waffle cafe hizmetleri ile birlik te franchise hizmetin de de bulunmakta olan etkileyici disipline ve üne sahip firmalar dan bir tanesidir.

Ülkemizin ve dünya nın bir çok alanın da gerçekleştirmiş olduğu bu başarılı projeler ile her daim övgülere ve ödüllere mazhar olmuş ünlü bir firmadır Waffle Chef .

Waffle Chef markası her şey den önce müşteirilerine o eski zamanlar da ki sıcak ve samimi ortamları sunmayı kendisine amaç edinmiş dünyanın bir çok kesimin de ve ülkemiz de bunu ciddi anlam da gerçekleştirmeyi muhteşem disiplini ve ciddiyetiyle başarmıştır.

Waffle Chef markası mevcut personeline ve franchise hizmeti vermiş vermek te olduğu bayii lerin personellerine sahiplerine yönetim olarak iş arkdaşlarını bir hayli önemli ve ciddi bir eğitim den geçirmektedir.

Diğer bir çok firma gibi baştan savma yönetim ve garson şekli gibi olmadık olmayacak işler ile uğraşmak yerine onlara belli başlı bir etğitim sunduktan tabii tuttuktan sonra bünyesine almakta dır.

Ülkemiz de bulunan bir kaç baiyiliğin de bunun gerçekleştirildiğinin farkına ister istemez geek yönetim ce gerek personelce rahat bir şekil de varabiliyorsunuz zaten.

Waffle Chef Bayilik ve francise hizmeti veren diğer tüm firmalar, şirketler ve nice bir çok kurum ve kuruluşlar ile girmiş olduğu rekabetler sonrası oluşan ciddi sıralamalar neticesin de önemli mevki ve konumlara Waffle Bayilik rahatlıkla ulaşabilmiştir.

Modern çizgisi ve yeni çağ üzerin de atmış olduğu doğru adımlar ile  kesinlikle dünya üzerinde ki waffle firmaları arasın da önemli bir konuma gelmiş ve o konum da bulunmaya kalmaya devam edeceğinden hiç kimsenin en ufak bir şüphesi bulunmamakta dır.

Waffle Chef Bayilik Şartları:

 • -Mağaza İçi Eğitim (talep edilirse) Waffle Chef tarafın dan bu hizmet verilecek
 • -Waffle Chef Görsel Kütüphanesine Erişim Waffle Chef bilgisi dahilin de ve izinle olacak
 • -Tüm Ürünlerin Görsel Kullanım Waffle Chef görsel kullanımlarına son derece uyumlu olacak
 • -Pazarlama için Yeni Ürün Geliştirme Waffle Chef önderliğin de yapılacak
 • -Proje Yönetim Koordinasyonu ve Yeni Mağaza Açılış Yardımı Waffle Chef tarafından gerçekleştirilecek
 • -Logo, Renk ve Dış Tasarım Waffle Chef uyumlu hal de olacak
 • -Yazılım Desteği Waffle Chef tarafın dan sağlanacak
 • -Pazarlama için Yeni Ürün Geliştirme Waffle Chef önderliğin de yapılacak
 • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
 • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

 • ne kadar sermaye ile başlayabilirim? mekanın iç dizaynını ana bayii tarafından mı sağlanacak? yoksa istediği ürünleri, malzemeleri biz kendimiz mi temin edeceğiz? Teşekkürler