Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

Volkan Special Türk Kahvesi Bayilik

Volkan Special Türk Kahvesi Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Volkan Special Türk Kahvesi

Klasik ve modern tarzı harmanlayarak kahve yapan Volkan Special Türk Kahvesi ekibi; çalışmalarını yaparken daha çok kaliteden ödün vermemeye dikkat etmektedir. Tabiki de yapmış oldukları kaliteli lezzetlerin fiyat listeleri de ona göre belirlenmektedir.
Volkan Special Türk Kahvesi, insanları mağdur etmeden sürekli çalışmalarını yenilemektedirler. Bünyesinde var olan elemanlarının devamlı fikrini alan ve bu görüşler ışığında, kendi fikirlerini de yenileyerek tatlı ve kahve yapmaktadır. Volkan Special Türk Kahvesi’nde gözlemlediği kadarıyla bu saydığım unsurları göz önünde bulunduran bir çalışma yapmışlardır.

Volkan Special Türk Kahvesi Bayilik Şartları; ticaret yapacak ve aynı zamanda hizmet edecek olan işletmelerin düzenini kendisi belirler. Kaliteli ve popüler kimliğini hiçbir zaman bozmadan insanların zevkleri doğrultusunda daha önceden belirlenen çalışmalar sonucunda insanların rahat bir nefes alması ve kasvete kapılmaması adına mekânda kullanılacak olan renklerin tercihi daha aydınlık ve renklidir. Kahve tariflerinden ve yeniliklerinden faydalanırken öncelikle kullanılacak olan kahvenin ve çikolatanın kalite standartlarına uyup uymadığına bakılmalıdır.

Volkan Special Türk Kahvesi Bayilik  Şartları

Volkan Special Türk Kahvesi Bayilik Şartları, Türkiye’nin en iyisi olmak ve hayran kitlesini daha çok arttırmaktır. Bu yüzden beklentilerini yüksek tutarak, cafenin işlek bir mekânda açılmasına özen gösterir, tüm bu küçük bilgiler bayiliklerin dikkate aldığı ve büyümek için kullandığı detaylardır. Yapılan reklamlar ve tanıtımlar ve müşteri yorumlarından da anlaşıldığı üzere Volkan Special Türk Kahvesi Bayilikleri, üzerine düşen görevi hakkıyla yapmakta olup, yeni sloganlarıyla daha çok insanı cezp etmeye çalışmaktadır.

Sıra dışı konsept ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, kafelerini diğer kafelerden ayıran ve farklılaştıran bu bayilik, elde ettiği bilgi birikimini kahve severlerlerle paylaşmayı kendine ilke edinmiştir. Volkan Special Türk Kahvesi Bayilik Şartları; işletmelerin en karlı çıkmaları için konseptler belirler ve kafenin açılması gereken adres konusunda doğru lokasyonu verirler.
Geniş menü yelpazesiyle, kahveler ve büyük bir ustalıkla hazırlanan tatlıları bünyesinde barındıran Volkan Special Türk Kahvesi, sabahların vazgeçilmezi olan kahveleri yaparken kullanılan çekirdeğe kadar tüm malzemeleri inceler.

Marka ismi, logosu ve ilgi çekici konseptiyle sektörün vazgeçilmezi arasında yer alan bu kafenin tüm bu detaylarını bayilikler belirlemektedir ve aynı zamanda sektördeki getirisi en yüksek ve yatırımı en karlı olan fikirleri işletme sahipleriyle paylaşmaktadır.

Franchise talebinde bulunan kişilere uygun sözleşmeler hazırlayan bayilik, bünyesinde barındırdığı mimarları yardımıyla işletmenin proje uygulamasını gerçekleştirmektedir. Belirli bir konsept ışığında dizayn edilen kafenin denetimi de Volkan Special Türk Kahvesi Bayiliklerine aittir.

 

Firma Bilgileri
Kuruluş 1985
Toplam Çalışan Sayısı 20

 

Franchise Bilgileri
Teminat 20.000 tl
İsim Hakkı Bedeli  İstemiyor
Ortalama Kar Marjı en az %25
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Direk Firmaya Mesaj Gönder


Not: Gönder Tuşuna basarak Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.
Mail adresiniz 3.şahıs kişilerle paylaşılmaz.

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap