Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Vittamin Dondurma Bayilik Şartları

Vittamin Dondurma Bayilik Şartları
Vittamin Dondurma Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Vittamin Dondurma

  1987 yılında kurulan Vittamin Dondurma, Kahramanmaraş’a ait dondurmacıdır. Yüzyılların süregelen lezzeti olan Kahramanmaraş dondurmasını en iyi koşullarda yapıp, piyasaya sürmektedir. Usta ve hünerli ellerden çıkan dondurma Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Firma üretimi temiz, güvenli ve hijyenik koşullarda yapmaktadır. Ürettiği dondurmalarda doğal ve katkısız malzemeler kullanılmaktadır.

Dondurmalar vitamin deposu haline getirilerek müşterilere sunulur. Üretim için gerekli olan helal belgesi, marka tescil belgesi, ıso 9001 gibi belgelere sahiptir. Firma geleneksel lezzetimizi tüm Türkiye ve dünyaya tanıtmak ister. Bayilik veren firmalar arasında olan kurum kendini sürekli geliştirmektedir. Firma dondurma çeşitleri dışında tatlı, baklava, kadayıf ve yaş pasta üretimi de yapmaktadır.

Vittamin Dondurma Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

  Girişimcilere kendi işlerinin patronu olma fırsatı sunan Vittamin Dondurma bayilik vermeye hazırlanmaktadır. Vereceği bayilik ile birlikte daha fazla yaş grubuna hitap edebilecektir. Elde ettiği yeni Pazar alanında ürün tanıtımını daha fazla kesime yapabilecektir. Yatırımcı ise firmanın bunca yıllık tecrübesini, lezzetini ve markasını kullanma hakkı kazanacaktır.

Firmanın var olan müşterilerini kendine çekebilecektir. İş hayatında hiçbir tecrübesi olmasa bile firmanın desteği ile sıfırdan başlayacaktır. Firmadan bayilik almak için öncelikle firmanın internet sitesinde bulunan internet başvuru formunu doldurmanız gerekir. Firma başvuru formunuzu inceledikten sonra size dönüş yapacaktır.

Eğer şartlarda anlaşırsanız, sizinle bayilik anlaşması imzalanır. Firma, bayilik vereceği kişini kendi vizyon ve misyonları doğrultusunda hareket etmesini ister. Bayilik vereceği kişinin cesur, temiz, dürüst ve güvenilir olmasını ister. Bayilik açılacak ola iş yerinin yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu alanda olmasını ister. Franchising bedelini görüşmeniz sırasında firma yetkilileri size söyleyeceklerdir. Açılacak olan iş yerinin dizaynının firmanın belirlediği konsepte göre yapılması en önemli unsurdur. Firmanın bayiliğini aldığınız konsepten belli olmalıdır.

Firma açılacak olan bayiliği yerel ve ulusal basında tanıtım ve reklam çalışmalarını yürütür. Bu çalışmalar karşısında ücret almaz. Bayilik anlaşmasını imzaladığınız andan itibaren firma size ve yanınızda çalıştıracağınız personele gerekli olan pazarlama, sunum ve işletme eğitimi vermektedir.

Bu eğitimlere ara dönemlerde devam ederler. Firma yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an alanında uzman ve güvenilir ekibi ile yanınızda olacaktır. İlk günden itibaren yaptığınız satışlardan kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Kısa zaman içinde kazancınız % 100 artacaktır. Yaptığınız yatırımı en kısa sürede kazanacaksınızdır. Kısa sürede düşük maliyete yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap