Simit Salonu Bayilik

Vitamin Simit Bayilik Şartları

Vitamin Simit Bayilik
Bayilik.Gen.tr

VİTAMİN SİMİT

Türk insanının her öğün tüketmekten zevk aldığı gevrek, bol susamlı ve sıcak olunca kolay kolay kimsenin hayır diyemeyeceği bir lezzet simit. Özelliklede sabah kahvaltısında sıkça tercih edilen, peynir, zeytin, domates ve çayın yanında ekmekten daha leziz bir tattır.

Bu kültür unlu mamül işletmecilerini yeni konsept arayışına soktu. Bu arayışta bulunan firmalardan biride Vitamin Simit.

2012 yılında ilk şubesini açan ve tecrübeli kadrosu ile geçmişe dayalı bu konuda bilgi ve beceri sahibi olan ekibi ile hizmete başlamıştır.

Daha fazla büyümek, akıllı mağazacılık anlayışıyla unlu mamül sektöründe fark yaratmaya devam eden, kontrol sistemini kendi yöneten bir firmadır.

Simit kafe olgusunu AR-GE projeleri ile teknolojik alanda güçlendirilmiş akıllı mağazacılık sistemi ile de öğrenme süresini en aza indirip yüksek seviyede verimlilik sağlamıştır.

VİTAMİN SİMİT BAYİLİK ŞARTLARI

Simit salonu bayilik için insan ilişkilerinde etkili konuşmaya sahip, girişimci, çalışkan, gerekli finansal koşulları karşılayabilecek, işinin başında durabilecek, markaya değer katacak girişimciler aranmaktadır.

Mekan konusunda, En az 60 metrekare kapalı alan, en az 40 metrekare açık alan, en az 8 metrekare ön cephe, alışveriş merkezlerinde ana kapı girişine yakın ve bahçe alanına sahip, kalabalık yaya trafiğine sahip olmayan mekanlardır.

Vitamin Simit ile yola çıkmak isteyen yatırımcıların yapması geren ilk işlem ;

Vitamin Simit sitesindeki formu doldurmak. Franchising ekibi form sahibine ulaşır ve merkezde yapılan davete çağırır. Burada uygun bulunan girişimci ile saha ekibi yer belirleme çalışması yapar ve şartlar karşılanınca da 5 yıllık franchising sözleşmesi imzalanır.

Bu imza sonrasında 45-60 gün arasında gerçekleşmesi gereken açılış süreci başlar.

Mekanın dekor işi girişimci isteğine göre yapılır. İster kendi zevkine göre dekore edebilir, istersede anahtar teslim alabilir. Bu işlemde tamamlandıktan sonra sıra personel seçimi ve eğitimi süreci başlar. Nihayet sıra açılışa gelir, bu süreçte Vitamin Simit ekibi girişimciye yardımcı olacaktır

Simit salonu bayilik girişimi başarıyla tamamlanmıştır.

 

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Vitamin Simit
Kuruluş 2005
Toplam Çalışan Sayısı Belirtilmemiş
Toplam Şube Sayısı 7
Hedeflenen şube sayısı 20

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 250.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 300.000 TL
İsim Hakkı Bedeli  Belirtilmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  6-12 AY
Ortalama Kar Marjı %60 net: %20-30
Kârdan Alınan Pay %3
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap