Beyaz Eşya Bayiliği Veren Firmalar

Vestel Bayilik

vestel bayilik
vestel bayilik
Bayilik.Gen.tr

Vestel

Vestel teknoloji devi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Sektörde öncü olan firma beyaz eşya üretiminde hemen hemen tüm dünya ülkeleri ve Türkiye’de en çok kullanılan ürünlerdir. Son teknolojik hizmetlerden yararlanarak müşterilerine daha konforlu ve yaşanılır alanlar yaratmayı hedefleyen Vestel, bayilik veren firmalar arasında yer alıp, alanında uzman ve profesyonel kişilerle çalışır.

Vestel bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda gelmesinin nedeni yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyetidir. 1984 yılında işe başlayan firma 1994 yılından itibaren üretim gücünü artırmıştır. Franchise veren firmalar arasında yer alan markanın yurt içinde 13 yurt dışında 13 olmak üzere 26 şirket bulunur. Her bir şirkette deneyimli ve profesyonele kip iş başındadır. Bu da müşterilere verdiği önemi gösterir.

Vestel Bayilik Şartları

Vestel Avrupa üzerinde geniş üretim fabrikalarına sahiptir. Üretim için gerekli belgelere sahip olan firma beyaz eşya lideridir. Beyaz eşya bayiliği vererek var olan müşterilerine yenisini eklemek isteyen firma yeni Pazar alanı yaratmak için dünya üzerinde tüm ülkelere ve Türkiye’ye bayilik veren firmalar arasında bulunur. Marka içinde deneyimli ve profesyonel ekip yılların verdiği tecrübeyi girişimcilerle paylaşarak onlara kendi işlerinin patronu olma imlanı verir. Sıfır riskle iş hayatına başlamanızı sağlayan Vestel yaşam alanlarınızın daha konforlu olmasını sağlar.

Vestel dünyada bir ilki gerçekleştiren Türk markasıdır. Dünya çapında ünlü olan markanın belgesellerine konu olmuştur. Türk markası olarak çalışmalarını büyük özveriyle devam eden marka aynı özveri ve titizliği bayilik vereceği kişilerden de bekler. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka geniş ar- ge alanına sahip olup araştıran, üreten gruptur. Bayilik vereceği kişilerinde öncelikle araştırmayı seven, işine sahip çıkan, iletişim yönü güçlü, prezentabl insanlar olmasını ister. Ar-ge harcamasını en çok yapan Türk firması olarak başarısını buna borçludur. Bu yüzden beyaz eşya bayiliği alacak olan kişinin de araştırmacı ve çözüm üretici olması istenir.

Vestel ile çalışıp bu dev ailenin küçük bir parçası olup kendinizi geliştirmek istiyorsanız firmaya bayilik için başvurmanız yeterli olacaktır. Bayilik başvurunuz incelendikten sonra size geri dönüş yaparlar. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka ile görüşmeniz sırasında size gerekli olan bilgiler detaylı şekilde verilir. Beyaz eşya bayiliği veren marka isim hakkı bedeli ve kurulum bedeli olarak ne kadar istediğini de görüşme sırasında size söyler. İş yerinin nereye ve nasıl açılması gerektiği konusunda da anlaşmanız halinde sözleşme imzalanır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap