Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Valewash Oto Yıkama Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Valewash Oto Yıkama Bayilik Şartları
Valewash Oto Yıkama Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Valewash Oto Yıkama

Tüm Türkiye ve dünyada kaliteli verdiği hizmeti tanıtmak isteyen Valewash Oto yıkama, bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. Firma sektörü arasında öncü olacak işlere imza atar. Önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olan firmanın tüm personeli güler yüzlü, anlayışlı ve sabırlıdır. Firma oto bakımında kullandığı tüm ürünlerde doğal ve katkısız malzemeler kullanır. Firma ISO 9001 sertifikalı yıkama sistemi belgesine sahiptir.

Firma otomobillerin boyasına zarar vermeden yıkamayı yapar. Yıkamada buhar kullanır. Aracınız nerede ise firma aracınızı orda yıkar. Araçlarınız yıkandıktan sonra cilalanmış görüntüsüne kavuşur.

Yıkamada fırça kullanmadığı için aracınız çizilmez. Her yıkamada 2lt. su kullanır. Çevre ve yeşil doru olan firma doğaya hiçbir zarar vermez.

Valewash Oto Yıkama Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Valewash Oto Yıkama, girişimcilerin kendi işlerinin patronu olmaları için bayilik vermeye devam etmektedir. Firma verdiği bayilikler ile yatırımcılara elinden geldiği kadar yardım eder. Firma verdiği bayilik ile yeni Pazar alanları elde eder. Böylece daha çok kesime kaliteli hizmet sunabilecektir. Firma bayilik verdiği herkese öncelikle eğitim verir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder. Firma yatırımcının ihtiyacı olduğu her an teknik ekibi ile yardıma gider. Firma açılacak olan bayiliğin dekorasyonunun kendi belirledikleri standartlarda olmasını ister. Bayilik açılışında yürütülecek reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yürütür.

Bu çalışmalardan ücret istemez. Firmadan bayilik almak için öncelikle bayilik başvurusunda bulunmanız gerekir. Bayilik başvurunuz firma yetkilileri tarafından incelendikten sonra size geri dönüş yapılır. Eğer olumlu karar verirlerse sizinle bayilik anlaşması imzalanır. Bayilik anlaşması her iki tarafın haklarını koruma altına alır. Firma iki türlü bayilik sunar. Bu bayiliklerin ilki 35000 TL değerindedir. Diğeri 40000 TL değerindedir.

Bu paketlerin her ikisinde de makine grupları ve temizlik grupları verilir. 40000 TL’lik paket tüm ürünleri ve makinaları kapsar. 35000 TL’lik pakette ise; buharlı yıkama makinesi, jeneratör ve süpürge bulunur.

Kimyasal grupta ise; plastik ve bakalit koruma, lastik temizleme ve koruma, motor temizleme kilidi, katran ve zift dökücü, hızlı cila, genel maksatlı temizleme kilidi,  oto parfümü, cam bezi, kurulama bezi, lastik temizleme süngeri, bozulmaz valfli sprey, halı fırçası, detaylı temizlik pompası, ölçek kabı, eldiven, bez maske, küçük jant fırçası, mobil yetki belgesi, eğitim sertifikası, araç yıkama fişi, asma koku, reklam kaplama ve tanıtım broşürü, kağıt paspas gibi malzemeler bulunur.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

4 Yorum

  • Bu bayilik sisteminde bizim yapmamız gerekenler nelerdir? sadece sermayeyi teslim edip işyerini işletmek mi veya bunların resmi işlerinide biz mi yürütüyoruz. belediye,sgk ticaret odası gibi işlemleri nasıl halletmemiz lazım. yapılması gereken ilk adım nedir bi fikir sunarsanız sevinirim.

  • Bu bayilik sisteminde bizim yapmamız gerekenler nelerdir? sadece sermayeyi teslim edip işyerini işletmek mi veya bunların resmi işlerinide biz mi yürütüyoruz. belediye,sgk ticaret odası gibi işlemleri nasıl halletmemiz lazım. yapılması gereken ilk adım nedir bi fikir sunarsanız sevinirim.bana bukonuda dönermisiniz

  • Elif han merhaba bayilik alırken 40.000 tl ücreti taksit yapabilirmiyiz saygılar Taner sarı ankara