Kargo / Kurye Bayilikleri Veren Firmalar

UPS Kargo Bayilik Şartları

UPS Kargo Bayilik
UPS Kargo Bayilik
Bayilik.Gen.tr

UPS BAYİLİK ŞARTLARI

105 yıllık bir geçmişe sahip olan ve her gün binlerce paketin teslimatını yapan UPS kargo, köklü geçmişi ve kalitesi ile her geçen gün biraz daha büyümektedir. Dinamik bir ekibe sahip olan ve müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamayı başaran UPS kargonun en büyük hedefi, sektörde lider bir konuma gelebilmektir. Gelişen teknoloji ile birlikte en yeni teknolojileri eş zamanlı olarak hizmetlerine yansıtan kuruluş, en etkili pazarlama stratejilerini kullanmaktadır.

Çalışanlarına ve müşterilerine karşı her zaman saygılı olan UPS kargo, bu başarısını paylaşmak adına bayilikler vermektedir. Teknolojik altyapıya sahip olan UPS kargo, taşımacılık ihtiyaçlarına en iyi ve en etkili çözüm önerilerini sunmaktadır. Ups bayilik ve bayilik şartları tam anlamı ile karşılandığı takdirde bu başarılı kuruluşun bir parçası olabilirsiniz.

105 yıllık tecrübesini bayiliklerine de aktaran UPS, geleceğiniz için en karlı adımı atmanızı sağlıyor. Siz de bu kara ortak olmak ve bayilik almak istiyorsanız eğer, Ups bayilik ve bayilik şartları ile ilgili ayrıntılı tüm bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz. UPS kargo, 1907 yılında Amerika’da hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye pazarına 2009 yılında giren UPS kargo, açmış olduğu yüzlerce şube ve çalışanı ile kısa sürede en iyiler arasında yer almayı başarmıştır.

Ups bayilik ve bayilik koşulları arasında en önemli unsurlardan biri ulaştırma bakanlığından alınması gereken G3 yetki belgesidir. Taşımacılık için kullanılacak olan araçların firmanın istediği özelliklere ve donanıma sahip olması gerekir. UPS kargo bayiliği için gerekli olan sermaye, faaliyet alanına göre 50.000 TL ve 100.000 TL arasında değişmektedir. Sermayenin yanı sıra 10.000 TL ve 50.000 TL arası da teminat mektubu istenmektedir. Bayilik için ayrıntılı bilgiler görüşme esnasında paylaşılmaktadır.

Bayilik öncesinde UPS kargonun uzman ekibi, gerekli şartların sağlanıp sağlanmadığı ile ilgili detaylı bir inceleme yapmaktadır. Yapılan inceleme sonucunda uygun görüldüğü takdirde bayilik başvurunuz onaylanmaktadır. Dünyanın önde gelen taşımacılık firmaları arasında yer alan UPS kargonun bu tecrübesinden faydalanarak siz de geleceğiniz için en karlı yatırımlardan birini yapma şansı elde edebilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

3 Yorum