Su Bayiliği Veren Firmalar

Ulupınar Doğal Kaynak Suyu Bayilik

Ulupınar Doğal Kaynak Suyu Bayilik
Ulupınar Doğal Kaynak Suyu Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Ulupınar Doğal Kaynak Suyu

Ulupınar su yapmış olduğu hizmeti tescillendirerek markanın nasıl olduğunu belirtmek amacıyla marka isminde kullanmıştır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka üretimde temiz ve hijyenik şartlarda olan alanlar kullanırlar. Uludağ su içerisinde herhangi bir kimyasal maddeler yer almaz. Tüketicinin gönül rahatlığıyla tüketebileceği su içerisinde kimyasal maddeler de yoktur. Marka alanında uzman ve profesyonel dev kadro ile çalışırlar.

Uludağ üretimi yaparken hiçbir şekilde el değmeden üretilir. Polikarbon içeren su şişelerine doldurulan sular sizin sofralarınıza gelir. PH değeri yüksek olan suyun içindeki sertlik oranı da düşüktür. Bayilik veren firmalar arasında olan marka sağlık bakanlığı onaylı üretim yapmaktadır.

Ulupınar Doğal Kaynak Suyu Bayilik Şartları

Ulupınar tamamen doğal ve el değmeden üretilen suları steril ve temiz tesislerinde üretip şişeler doldurmaktadır. Marka sektörün öncüleri arasında yer alır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka meşhur karamandere suyunu sizlere en güvenli şekilde ulaştırır.

Ulupınar Türkiye’nin her bölgesine bayilik vererek bu eşsiz lezzeti herkesin tatmasını ister. Marka bayilik vereceği kişilere bazı şartlar sunar. Öncelikle açılan bayilikte başka marka su satışı yapılması yasaktır. Su satışının yapılacağı yerin il sağlık müdürlüğü tarafından belirlenen özelliklere sahip olması gerekir. Ürünün satış ve dağıtım için yeterli sayıda personel istihdam edilmelidir. Müşteriler mağdur edilmemelidir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka bayilik vereceği kişinin de güler yüzlü, samimi, müşteri memnuniyetine önem veren insanlar olmasını ve iletişim yönü güçlü olmasını ister.

Ulupınar ailesine katılmak ve dev kadro içinde yer almak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken bayilik formunu doldurmak olacaktır. Bayilik başvurunuzu inceleyen marka yetkilileri en kısa sürede sizinle görüşmeye geçer. Bayilik veren firmalar arasında olan marka size gerekli olan bilgilendirmeyi yaptıktan sonra bayilik şartlarında anlaşmanız hakinde sözleşme imzalanır. Franchise veren firmalar arasında olan marka ile iş hayatına giriş yapmış olursunuz. Marka yetkilileri size ve personelinize gerekli olan işletme, pazarlama ve hizmet eğitimini vereceği gibi aynı zamanda bölgesel desteğini de esirgemez. Marka reklam ve tanıtım işlerinin her biriyle kendisi ilgilenerek sizi de ailesine katar.

Ulupınar girişimcinin yanında olduğunu yaptığı çalışmalarla göstermektedir. Marka yeni Pazar alanı elde etmek ve var olan müşteri kitlesine yenilerini eklemek için bayilik veren firmalar arasında bulunur. Yılların getirdiği deneyimi ve tecrübeyi girişimcilerle paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarını ve kendi işlerinin patronu olmalarını destekleyen adımlar atar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap