Haberler

Türkiye, Yazılım şirketlerinin gözünde değer kazanıyor

Oracle Türkiyye Önem Veriyor
Oracle Türkiyye Önem Veriyor
Bayilik.Gen.tr

Türkiye gelişen teknoloji çalışmaları ile dünya ile eş zamanlı olarak bilgi almaya vermeye devam ediyor, internet sayesinde günümüzde bir çok gelişme eş zamanlı olarak gelişmekte.

Durum böyle iken iş yazılımları geliştirmeye devam eden dünyanın lider firmalarından Oracle ,Türkiye’deki çalışma ofislerine yeni bir görev atadı.Oracle firmasının ülke direktörü olan İlker Koçer bundan sonra Oracle Güney Doğu Avrupa ve CAT (Türkiye ve Orta Asya) bölgesinde fusion middleware’den (ara katman yazılımı füzyonundan) sorumlu, kıdemli satış direktörü olarak görev yapacak.

Oracle’da 1994 yılından beri farklı kademelerde görev yapan, kariyeri boyunca Oracle’ın yanı sıra Yaşar Holding, NCR ve Benetton gibi şirketlerde de çalışan Koçer, 22 yıllık IT sektör deneyimine sahip.
Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği bölümünü 1987 yılında bitiren Koçer, ‘University of Edinburgh’da ‘International Management’ konusunda Executive MBA aldı.

Oracle İstanbuldaki ofisi Ataşehir’de çalışmalarına devam etmektedir.Genel olarak iş yazılımları geliştirmekte olan firma birçok farklı platform ile kullanıcılarına faydalı ürünler sunmaktadır.İnsan kaynakları personelleri oracle hcm’yi tercih etmeye özen göstermeye devam etmektedirler.

 

 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Merhaba, bugüne kadar içinde bulunduğum birçok proje dahilinde olan isüstünde projesinde iş fikirlerimi, deneyimlerimi, araştırmalarımı, bilgilerimi derleyerek paylaşmaya devam etmekteyim...

Yorum Yap