Bayilik Veren Tesettür Giyim Firmaları

Tuğba Giyim Bayilik

Tuğba Giyim Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Tuğba Giyim

Alanında gayet başarılı ve kaliteli ürünleri tüketicilere sunan firma kendine ait olarak sunduğu francise bayilik kapsamında toplam 41 adet bayiliği bulunmaktadır. Corne satış faaliyetleri kapsamında markaya ait hemen hemen her semtte satış notası bulunmaktadır. Tesettür giyim alanında gerek kumaş yapısı ile gerekse renk çeşitleri ile geniş bir kitleye sahip olan firma farklı satış fiyatlandırmaları ile her bütçeye hitap ederek nitelikte özverili bir firma yapısına sahiptir.

Neden Tuğba Giyim Bayiliği Almalıyım?

Tanınmışlık kalitesiyle 3 farklı markayı bünyesine katan Tuğba Giyim; gerekse yurt içi gerekse yurt dışında faaliyetlerini başarılı bir şekilde sunan, 3 markayı tek çatı altında bünyesine katan tek firma olması sebebi ile tüketici tarafından kalitesi ile tartışılmasız tek firma özelliğine sahiptir. Ve her geçen gün pazar ağını sürekli olarak genişleten Tuğba Giyim Bayilik konusunda da sürekli olarak kendi bünyesini genişletmektedir. Tuğba Giyim Markası özellikler bakımından mağaza büyüklüğü 10 bin metre kare kapalı alan içinde olmakta birlikte %80 yurt içi bayilikler ile pay oranı ile sağlanırken %20 ile de yurt dışından sağlamaktadır.

Birçok yurtdışı ülkesinde faaliyet gösteren firma, Libya, Suriye, Azerbaycan, İran, Avusturya, Fransa, Almanya, Arap Emirlikleri ve daha birçok ülkede bayiliklerini bulundurmaktadır. Bayilik konusunda kendisini öncü bir marka olarak kabul ettirmiş olan Tuğba Giyim müşteri potansiyeli olarak ta en yüksek yaygın ağa sahip olması nedeni ile de tanınmışlık, ürün kalitesi, markası olarak da alanında en iyi firmalar arasında gelmektedir. Bu neden ile çağımızda kalitenin ön plana çıktığı, tüketicilerin verilen ücretlerin hak etmesini istediği kaçınılmaz bir durumdur.

Tuğba Giyim’de bu konudaki başarısı ile adından söz ettiren bir firma olduğu için bayilik konusunda tercih edilebilecek en iyi firma diyebiliriz. Sahip olmuş olduğu müşteri potansiyeli ile de markası ve tescili ile de sıradan bayilik veren firmalar arasında ki en iyi bayilik ve marka abidesi olarak sizleri de Tuğba Giyim, tesettür giyim bayilik almaya gönül rahatlığı ile davet edebiliriz.

Bayilik Şartları Nelerdir?

İrtibat bilgileri doğrultusunda firma ile irtibata geçerek bayilik almak ile ilgili şartlarını ve bayilik isteğinizi oluşturabilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

8 Yorum