Bayilik Veren Akaryakıt İstasyonu Firmaları ve Yağ Markaları

TOTAL AKARYAKIT BAYİLİK

Total Bayilik
Total Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

TOTAL AKARYAKIT ÜRÜNLERİ SATIŞI HAKKINDA

Total akaryakıt bayilik markası ülkemizde ve dünyada akaryakıt denildiği zaman akla gelen ilk markalardan birisidir. Ülkemizdeki yüzlerce benzin istasyonu aracılığı ile kalitesini ülke geneline yayan firma en kaliteli akaryakıt ürünlerinin satışını gerçekleştiren firmalar arasında yer almaktadır. Kalitesi nedeniyle araç şoförlerinin en çok tercih ettiği akaryakıt markası olan total firması; total ürünlerinin satışını yapmak isteyen girişimciler için total bayilik şartları doğrultusunda bayilik imkânı sunmaktadır.

Total bayiliği; diğer akaryakıt firmalarının bayiliğine kıyasla daha seçici bir sürece sahiptir. Bunun nedeni total markasının adının bugüne kadar herhangi bir aksaklığa karışmamış olmasıdır. Total; bu konudaki hassasiyetini total bayilik şartları doğrultusunda bayi seçimi yaparak ifade etmektedir.

Akaryakıt istasyon bayiliği veren firmalar arasında Yapılan piyasa analizleri ve akaryakıt testleri total akaryakıt ürünlerini kullanan araçların diğer markalarla aynı oranda benzin ile daha fazla kilometre yol yaptıklarını ortaya koymuştur. Ülkemizde total markasının sıklıkla tercih edilmesinin ilk neden budur. Bunun haricinde total bayilerinde görev yapan her personel eğitimden geçirilmektedir. Bu eğitim çalışanların kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmalarını sağlayan en önemli faktördür.

Totali marka değer yapan unsurlardan birisi müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle istasyonlarda her zaman kaliteli akaryakıt ürünlerinin satışının yapılması gerekmektedir. Gerek uydu sistemi üzerinden ve gerekse gezici denetleme ekipleri tarafından yapılan denetlemelerle total istasyonlarındaki benzinin kalitesi sürekli kontrol altında tutulmaktadır.

Total bayilik koşulları hakkında aşağıda maddeler halinde açıklamalar yapılmıştır.

– Total bayiliği için aday olan firmanın faaliyet göstereceği semt içerisinde başka bir total bayisinin olmaması gerekmektedir. Total tarafından bayilik talep edilen alanda araştırma yapılacak alanda mevcut diğer benzin istasyonlarının fiziki konumları tahlil edilecektir. Eğer ilgili alanda akaryakıt satışından kar elde edileceği kanaati hasıl olursa ilgili bayilik başvurusu onaylanacaktır.

– Total bayilik koşulları arasında yer alan ikinci önemli husus ise bayilerin total markasının tanıtımı için çaba göstermesidir. Yani total bayileri sadece akaryakıt satışı ile değil aynı zamanda bulundukları çevrede özellikle şirketlerin akaryakıt alımlarını totalden yapmalarını sağlamakla yükümlüdürler. Bu doğrultuda etkin bir pazarlama politikası ile bayilerin total markasını bulundukları çevreye tanıtmaları şarttır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap