Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Tordo Dondurma Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Tordo Dondurma Bayilik Şartları
Tordo Dondurma Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Tordo Dondurma

1983 yılından beri dondurmanın başkenti olan Kahramanmaraş’ta üretime başlayan Tordo dondurma sektörün öncülerindendir.1983 yılında frigorifik araçlarla ilk dondurma sevkiyatına başlamıştır. 2000 yılında Doğu Anadolu, İç Anadolu ve Ege bölgelerinde 3000’den fazla satış noktalarına sahip olmuştur. 2007 yılında satışa toptan olarak devam etmiştir. 2008 yılında markalaşmaya karar vermişler ve Tordo Dondurma adı altında buluşmuşlardır.

2011 yılında 2. Şube ile hizmetlerine devam etmeye başlamışlardır. Her geçen gün büyüyen firma, önce insan sağlığı demektedir. Bu yüzden üretim alanları temiz, hijyenik ve güvenilirdir. Firma üretim sırasında kullandığı tüm malzemelerin doğal ve katkısız olmasına özen gösterir. Bayilik veren firmalar arasında olan firma, lezzetini tüm dünyaya tanıtmayı amaçlar.

Tordo Dondurma Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Girişimcilerin kendi işlerinin patronu olması için bayilik veren Tordo Dondurma daha fazla kitleye ulaşmayı amaç edinmiştir. Verdiği bayilikler ile yeni Pazar alanı kazanır. Yatırımcı ise firmanın bunca yıllık tecrübesini, lezzetini ve markasını kullanma hakkı elde eder. Firmanın var olan müşterilerini kendine çekebilir. Firma yatırımcılardan öncelikle kendi vizyon ve misyonlarına uygun hareket etmesini ister.

Girişken, iletişimi kuvvetli, dürüst, temiz ve çalışkan olmasını ister. Firmadan bayilik almak için öncelikle firmanın internet sayfasında bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formunuzu firma yetkilileri inceledikten sonra sizi görüşmeye çağırırlar.

Görüşmeler sırasında size franchising bedelini söylerler. Şartlar sağlanırsa sizinle bayilik anlaşması imzalanır. İmzalanan bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma açılacak iş yerinin yaya trafiğini en yoğun olduğu alanda olmasını ister. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında açılacak olan bayiliğin dekorasyonunun firmanın belirlediği konsepte göre yapılmasına dikkat ederler.

Firma açılacak olan bayiliğin reklam ve tanıtım çalışmalarını kendi yapar. Bu çalışmalardan ücret almaz. Firma anlaşma imzalandığı anda itibaren size ve yanınızda çalıştıracağınız personele gerekli olan pazarlama, sunum ve işletme eğitimlerini verir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder.

Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her ana uzman ekibi ile firma yanınızda olacaktır. Firma bayiliklere gönderdiği dondurmaların taze olmasına özen gösterir. Müşterilerine en iyi şekilde sunum yapar. Bu yüzden tüm bayiliklere sunum eğitimi ayrıca verilir. Yaptığınız yatırım ile kısa zamanda % 100 kazanç elde edersiniz. Düşük maliyete yüksek kar marjı kazanırsınız. Yapmış olduğunuz satışlardan firma bedel istemez. Kazancınızın tamamı size kalır. Bu yüzden kısa zamanda bayilik büyür. Firmada daha fazla kesime ulaşmanın mutluluğunu yaşar. 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap