Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

To Die For Coffee Bayilik

To Die For Coffee Bayilik
To Die For Coffee Bayilik
Bayilik.Gen.tr

To Die For Coffee

“Kahve” her insanın olmazsa olmazları arasındadır. İnsanlar eskiden gelen bu lezzete hiçbir zaman karşı koyamamış ve kahve gibi bir lezzet için bazı insanlar uçuk meblağlar ödemeyi bile göze almıştır. To Die For Coffee tam da bu değerleri içerisinde barındıran, insanların kahveye olan ihtiyaçlarını gideren iyi bir lezzet durağıdır.

To Die For Coffee, tüm dünya insanının beğenisini toplamış ve Türkiye’ de de hak ettiği övgülerle karşılaşmış bir işletmedir. Saygın ve insana olan mütevazı kimliğiyle tanınan bu işletme, birçok girişimciye ilham kaynağı olmaktadır. To Die For Coffee, farklı damak zevki ve kullanmış olduğu kaliteli kahveleriyle özelliğiyle kendisine hayran bırakmaktadır.

To Die For Coffee Bayilik Şartları, insanlara bayilik hakkı vermek için değil de tamamen özgür iradeleriyle “To Die For Coffee” ismini kullanarak kar elde etmek isteyen insanlara yardımcı olmaktadır.

To Die For Coffee Bayilik Şartları, asla kararlarından taviz vermeden orta yolu bulmakta ve franchise verdiği işletmelerin dekoratifinden-menüsüne kadar diğer “To Die For Coffee” isimli kafelerle aynı şekilde düzenlenmektedir.

To Die For Coffee Bayilik Şartları

Çok çeşitli menü yelpazesine sahip menüleriyle; insanların ihtiyaçlarını karşılar ve tüketicilerin çoğunluğunun söylediği ölçü ve biçimde menüler düzenlenir. To Die For Coffee’ nin ne kadar saygın, işine gereken önemi ve hassasiyeti gösteren, sorumluluklarının bilincinde olarak hareket eden bir işletme olduğu herkes tarafından bilir. Her zaman dış güzellik ilk izlenimi verir, bunun farkında olan To Die For Cofee Bayilik Şartları, gerek mekânın dekorasyonu ve yapısı gerekse dekoratif amaç için kullanılan ürünlerin kalitesi, rengi, deseni gibi ölçütleri dikkate alarak çalışırlar. 

Kafenin tüm detayları için çok fazla zaman harcayan bu işletme emeğinin karşılığını almakta ve müşterilerinin takdirlerine layık olmaktadır. Benzersiz menüsüyle çeşitli kahve aromalarının sunulduğu To Die Coffee, bayiliklerinin belirlediği kurallar ışığında insanların bu eşsiz ve farklı kahveleri tatmaları için çalışmaktadır.

To Die For Coffee Bayilik Şartları’nın vizyonu ve misyonu, insanların değişik kültürlerde yer alan kahve ve tatlılarla arasısını yapmak ve bu eşsiz lezzetlere farklı bir pencereden bakmalarına yardımcı olmaktadır. To Die For Coffee Bayilik Şartları ölçüsünde, müşteri kavramı yerine “misafir” kavramını belirleyerek, insanların yabancılık çekmelerinin önüne geçmeyi amaçlamaktadır.

Müşterileri için her zaman en güzel kahveyi ve tatlıyı hazırlamak için çalışan bayiliklerin amacı; kafenin ve menülerin içeriğinin müşterilerin beklentilerini karşıladığını görmektedir, bu yüzden franchise verdikleri işletmelerin, düzenini kişiselliştirmezler ve kesin/değişmeyen bir tasarım fikrini benimserler.

Kahve bayiliği veren firmalar arasında kendini göstermeye devam eden To Die For Coffee bizce mantıklı bir girişim olmaya devam ediyor.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma TDF Coffee Turkiye
Kuruluş 2001 (Ingiltere)
Toplam Çalışan Sayısı 45
Toplam Şube Sayısı 5
Hedeflenen şube sayısı Turkiye icin 10

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 100.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 300.000 TL
İsim Hakkı Bedeli  belirtilmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  16-24 AY
Ortalama Kar Marjı %100
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap