Bebek Ürünleri Bayilik

The Play Barn Bayilik Şartları

The Play Barn Bayilik Franchise
The Play Barn Bayilik Franchise
Bayilik.Gen.tr

THE PLAY BARN BAYİLİK FIRSATI

  Öncelikle THE PLAY BARN Bayilik ve The play Barn hakkında biraz bilgi verelim. The Play Barn özellikle İrlanda, İskoçya ve Amerika da çok yaygın olan tek saatlik Eğlence emanet sistemidir. Bu sistem; İlk Adım Çocuk oyunları Limited Şirketi tarafından İngiliz Mr. Play UK. Firması’nın Türkiye ve KKTC temsilciliği (Caroline Koç)tarafından alınarak başlamış ve Türkiye’nin sosyo-ekonomik çerçevesinde geliştirilmiştir. 2003 yılında Esin Uzunoğlu tarafından tüm hakları devralınan THE PLAY BARN, oyun merkezli çocuk eğitiminde Amerika ve Avrupa da çok yaygınlaşmış bir yöntemin Türkiye’deki ilk ve tek uygulayıcısıdır. Şu hiçbir zaman unutulmamalı ki The Play Barn Bayilik şartları asla bir çocuk kreşi işletmesi değildir.

The Play Barn Bayilik sisteminin asıl hedefi; Türk aile hayatına katkı sağlanması, Türk çocuklarına ve ailelerine çağdaş sosyal ortamlar kazandırarak Türkiye genelinde THE PLAY BARN Bayilik sistemiyle yaygınlaştırılmasıdır. THE PLAY BARN Bayilik vererek hedefini Türkiye de 100 şube olarak belirlemiştir. THE PLAY BARN bir kreş değildir.

The Play Barn çocuklar için sınırların kuralların olmadığı uluslararası kültürlerin kaynaşabildiği özgür, eğlenceli aile hayatınızı kolaylaştıracak adeta bir çözüm ortağınızdır. The Play Barn kendisine hedefi 0-12 yaş çocukları olan aileleri belirlemiştir. 3 yaş ve üzeri çocuklarınızı gönül rahatlığı ile bırakıp kendinize biraz olsun zaman ayırabilirsiniz. THE PLAY BARN sisteminde çocuğunuzu o gün kaydettirip eğlendiği saat kadar ücret ödersiniz. Şimdi dilerseniz The Play Barn Bayilik koşulları bir göz atalım.

THE PLAY BARN Koşulları konseptlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

The Play Barn Bayilik

The Play Barn 2000 yılında İngiliz Mr. Play U. K firması tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye ve K.K.T.C. temsilciliklerini Caroline Koç yönetmektedir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka Türkiye’de bir ilke imza atmış ve Türkiye’de ilk ve tek saatlik eğlence- oyun – emanet işletim sistemini oluşturarak Kültür Bakanlığının tescilli markası olmuştur.

The Play Barn, yapmış olduğu uygulama ile 0-12 yaş arası tüm çocukların oyun oynayabileceği özgür, güvenli ve eğlenceli ortam sunar. Franchise veren firmalar arasında bulunan markaya 3 yaş üzeri çocuklarınızı emanet ederek keyifli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzu önceden kaydettirmeden, istediğiniz günün istediğiniz saatinde bırakabilirsiniz. Türkiye genelinde tüm çocukların eğlenceli vakit geçirmesini isteyen firma yetkilileri bebek ürünleri bayiliği vererek güzelliği tüm çocuklara taşımak isterler.

The Play Barn Bayilik Şartları

The Play Barn markasının merkezi İngiltere’de bulunmaktadır. Sektöründe öncü olan firmanın önceliği müşteri memnuniyetidir. Çocuklarınızın ve sizin keyifli zaman geçirmeniz için elinden geleni yapar. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka bunca yıllık başarısını güler yüzüne ve tecrübeli ekibine borçludur. Sistemli çalışmasını tüm Türkiye üzerine yaymak isteyen marka bebek ürünleri bayiliği veren firmalar arasında yer alır.

The Play Barn sektöründe farklı ve öncü olduğundan dolayı yılların getirdiği tecrübeyi de girişimcilerle paylaşmak için elinden gelen desteği yapmaktadır. Yeni Pazar alanı yaratarak daha fazla müşteriye ulaşmayı amaçlayan firma çalışanları bayilik veren firmalar arasında yer alır. Girişimcilerle yılların verdiği tecrübeyi paylaşarak sıfır risk ile iş hayatına başlamalarında destekçi olur.

The play barn bebek bayiliği veren firmalar arasında en çok tercih edilen markadır. Marka bebek bayiliği vermek için bir takım şartlar sunar. Bunların başında öncelikle çocukları seven, iletişim yönü güçlü, güler yüzlü kişiler olmasını ister. İşi kendi işi gibi sahiplenecek olan kişiler önceliğidir. Marka bayilik veren firmalar arasında yer alır.

The play barn ile iş hayatınıza devam etmek istiyorsanız başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Açılacak olan oyuncak mağazasınız avm- yol kenarında ya da dükkan konumlu giriş katında olmasını ister. Bayilik bedeli için 150 bin ile 200 bin arasında bedel alır. Şartlarda anlaşmanız halinde bayilik sözleşmesi imzalanır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka bu sözleşme ile her iki tarafın haklarını koruma altına alır. Bayiliği aldıktan sonra size gerekli olan personel, hizmet ve işletme eğitimleri ile bölge desteği verilecektir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap