İngilizce Kursu Bayilik

TEOL İngilizce Kursu Bayilik Şartları

Teol Dil Okulları Bayilik Şartları
Teol Dil Okulları Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

İNGİLİZCE ÖĞRENİMİNE ETKİN DESTEK

Küreselleşen dünyamızın en çok konuşulan dili olan İngilizcenin öğrenilmesi gün geçtikçe zorunlu hale gelmiştir. Eğitim sisteminde yaşanan birtakım aksaklıklar, konsantrasyon eksikliği, verimsizlik, doküman zayıflığı gibi nedenlerle kişilerin İngilizce öğreniminde aksaklıklar yaşanmaktadır.

Bu gibi durumlarda ihtiyaç duyacağınız destek ise TEOL İngilizce Kursları tarafından sağlanabilmektedir. Uzman personeli, etkili dokümanları, standart bir eğitim yöntemi belirlemesi nedeniyle öğrencinin verimliliğini en üst düzeye çıkartmaya yardımcı olmaktadır. Gün geçtikçe artan bayilikleriyle hizmet kalitesini her yere ulaştırma gayreti içerisindedir. Bayilik sistemi ile girişimcilere yeni bayilikler vermektedir.

Dil Okulları Bayilik

BAYİLİK ŞARTLARI

TEOL İngilizce Kursu Bayilik Şartları birkaç konu altında ortaya konulmuştur. Yatırım maliyeti olarak ortalama 150000 TL civarında bir yatırıma ihtiyaç duyulmaktadır. İlk kuruluş masrafı toplam 250000 TL civarındadır. Reklam giderleri gibi maliyetler söz konusu değildir. TEOL İngilizce Kursu Bayilik Şartları arasında sayabileceğimiz bir diğer durum ise girişimcilerin satış yönetimi ve eğitimde uzman kişiler olmaları ayrıca üreticilik vasfının yüksek olması sayılabilir.

TEOL İngilizce Kursu Bayilik Şartları arasında olmazsa olmaz ise bir diğer koşul ise başvurudur. Başvurular öncelikle internet üzerinden form ile başlamaktadır. Müteakiben detaylı bir CV gönderilmesi gerekmektedir. Daha sonra ise telefonla görüşülmesi üzerine en son durumda yüz yüze görüşülerek bayilik başvuruları tamamlanmaktadır.

KOŞULLAR VE ÇALIŞMA SİSTEMİ

TEOL İngilizce Kursu Bayilik Koşulları kurum tarafından titizlikle aranmaktadır. İsim hakkı için 100000 TL talep edilmektedir. Ortalama kuruluş süresi bir ile iki ay arasındadır. TEOL İngilizce kursu tarafından bayiliklerde görev yapacak personele eğitim desteği verilmektedir. Ayrıca pazarlama desteği, bölge koruması ve proje desteği sağlanmaktadır. TEOL İngilizce Kursu hakkında bilgiler içeren el kitabı desteği de kurumsal olarak temin edilmektedir. Ayrıca ortak reklam desteği sayesinde girişimcinin reklam maliyeti aşağı çekilmeye çalışılmaktadır.

TEOL İngilizce Kursu Bayilik Koşulları girişimci tarafından sağlanabilir ve müteakiben kurulacak olan bayilik ciddi olarak işletilebilir ise ortalama % 40 kar marjı oluşturarak, yatırımı on iki ay ile yirmi dört ay arasında geri döndürme imkânına sahip olunabilmektedir. İşini sahiplenen girişimcilerin, beklentilerinin üzerinde bir ticari alan oluşturmaktadır. Başvurular internet üzerinden yapılmakta ve başvuru süreci titizlikle takip edilmektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • Sultanbeyli’de yeni bir eğitim merkezi istiyorum. Karma br eğitim merkezi kursu gibi olucak toplamda ne kadar sermaye gerekir bilgi verenbilir misiniz Elif hanım