Pide Bayiliği Veren Firmalar ve Markalar

Temizler Pide Bayilik

Temizler pide bayilik
Temizler pide bayilik
Bayilik.Gen.tr

Temizler Pide

Temizler Pide alanında uzman dev kadrosu ile yılların verdiği deneyimi geleneksel lezzetimiz olan pidede buluşturmuştur.1985 yılında kurulan marka sektörün öncüsü olmakla kalmayıp sektörde yenilikleri de bir arada sunan Denizli’nin en iyi pidecisidir. Zamanla modernleşen ama geleneklerine bağlı olan marka bayilik veren firmalar arasında yerini alır.

Temizler pide Türkiye’de bir ilk olan üyelik sistemini başlatmıştır. Pide bayiliği veren firma geleneksel lezzetin tüm Türkiye’de tanındığı gibi aynı zamanda tüm dünya ülkelerinde de tanınmasını istiyor. Yenilikçi çizgide ilerleyerek her kesime hitap eden marka eski ile yeniyi harmanlamayı başaran lider firmadır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka üyelik sistemi ile evlere pide servisini başlatmıştır.

Temizler pide Bayilik 1985 yılın da ülkemiz de kurulmuş olan ve halen de aktif faaliyetlerini gerçekleştirmekte olan kültürel ve geleneksel lezzetlerimize ağırlık vermiş geniş ve bir o kadar da mütevazi ve  alışılmışın dışın da geçmiş 21 yıldan bu yana dikkatimizi ve ilgimizi kendisine doğru çekmeyi bir hayli etkili bir sunum ve disipliniyle başarmıştır.

Temizler pide markası yerli bir firma olmak ile birlikte son derece leziz ve kültürü değerlere önem veren bir firma, marka, kurum ve kuruluş olması ile de dikkatleri ve övgüleri üzerine büyük bir kolaylık ve rahatlık ile çekmeyi başarmıştır.

Bu başarısı sıkı disiplinli çalışmaları ve dahice projeleri ile de kısa zaman da bayilik veren yerli Türk firmaları, şirketleri arasına ismini yazdırmıştır.

Ülkemizin illerinin ilçelerinin ve hatta bir çok köyün de faaliyet gösteren zaman zaman restoran ve cafe görüntüsüne bürünebilen bir firma halini almıştır.

Ve ülkemiz de ve yakın çevremiz de ki diğer komşu ülkelerin bir çoğunda da etkinleşmeye başlamış önemli bir şirket havasına girmeyi başararak geleceği parlak bir marka olduğunu çok ama çok kısa denilebilecek bir süre içerisin de göstermiştir.

Ülkemizin yöresel ve manevi lezzetlerini de zaman zaman etkileyici bir şekil de bir araya getirerek toplamayı başarabilen menüsün de bu zenginliklere büyük bir özen ile yer veren firma yetkililerinin daha nice projelerinin için de olduklarını bilmemekteyiz.

Temizler pide markası bayilik ve franchise hizmetleri söz konusu olduğun da ise sürekli bu konu üzerin de durmadan çalışan bir ekipleri olduğunu ve franchise hizmetlerinin daha iyi ve etkin bir hale getirilmesi için sürekli güncellenerek yenilendiğini ve yeni bir çok proje olduğunu özellikle vurgulamaktadırlar.

Dünya ya da açılma arzusunu her firma da olduğu gibi Temizler pide markasında da görmekteyiz.

Temizler pide özellikle pide  bayiliği almak isteyen yönetim kadroları ile görüşerek işe alınacak eleman kriterler konusun da ve kendi davranış şekilleri konusunda da onları yeterli ve gerekli bir biçim de uyardığı bilinmektedir.

Temizler Pide Bayilik Şartları

Temizler Pide alanında öncü olan ve yenilikçi olmak için tüm çalışmaları takip etmektedir. Markanın önceliği müşteri memnuniyeti ve insana sağlığıdır. Gıda sektöründe olan firma üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan firma, bayiliği vereceği kişinin de en az kendileri kadar temiz ve titiz olmalarını ister. Geleneksel lezzeti, modern sunumlarla bir araya getiren marka üretimde kullanılan malzemeleri en kaliteli yerlerden temin eder.

Temizler Pide alanında uzman, temiz ve güler yüzlü personelle çalıştığı için bayilik vereceği kişilerde öncelikle bu özellikleri arar. İletişim yönü güçlü, güler yüzlü, müşteri memnuniyetine önem veren kişiler önceliğidir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka Denizli’den tüm dünyaya yayılmak ister.

Temizler Pide yaptığı çalışmalarla girişimcinin yanında yer alır. Girişimcilere kendi deneyiminden yararlanmasında yardımcı olarak sıfır risk ile iş hayatına başlamalarını sağlar. Franchise veren firmalar arasında bulunan marka yeni Pazar alanı yaratarak var olan müşteri kitlesine yenilerini ekleyecektir. Bayilik vererek hem firma hem de girişimci kazanacaktır.

Temizler Pide ile bayilik çalışması yapmak için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Başvurunuz değerlendirildikten sonra olumlu ise sizle görüşüp bayilik anlaşması imzalarlar. Pide bayiliği veren firma size ilk günden itibaren gerekli olan eğitim desteğini ve bölge desteğini verecektir. Açılacak olan bayiliğin kendi tasarımları çerçevesinde yapılması için de destek verirler. Bayilik veren firmalar arasında olan marka pidede istenilen standart sağlayana kadar size eğitim vermeğe devam eder.

Temizler pide açılacak olan bayilikte pide çeşitleri yanı sıra davaz baklavası, biber tatarı, ve oğlak göveci gibi bölgeye ait olan geleneksel lezzetleri de satışınıza izin verir. Marka yıllardır Franhise desteği ile franchise veren firmalar arasında yer alır.

  • -Logo, Renk ve Dış Tasarım Temizler pide uyumlu hal de olacak
  • -Yazılım Desteği Temizler pide tarafın dan sağlanacak
  • -Pazarlama için Yeni Ürün Geliştirme Temizler pide önderliğin de yapılacak
  • -Mağaza İçi Eğitim (talep edilirse) Temizler pide tarafın dan bu hizmet verilecek
  • -Temizler pide Görsel Kütüphanesine Erişim Temizler pide bilgisi dahilin de ve izinle olacak
  • -Tüm Ürünlerin Görsel Kullanım Temizler pide görsel kullanımlarına son derece uyumlu olacak.
Firma Bilgileri
Yetkili Firma Temizler Pide Turizm Otomotiv Ltd. Şti.
Kuruluş 1985
Toplam Çalışan Sayısı 45
Toplam Şube Sayısı 5
Hedeflenen şube sayısı 10

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 50.000 Tl
Minimum Şube Açılış Maliyeti 80.000 Tl
İsim Hakkı Bedeli 25.000
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  0-36 AY
Ortalama Kar Marjı %40
Giderden Pay Görüşmede Bildirilecektir
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap