Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Tektat Çiğköfte Bayilik Şartları

Tektat çiğköfte bayilik
Bayilik.Gen.tr

TEKTAT ÇİĞKÖFTE

   Toptan üretim ve dağıtım yapan çiğköfte firmasıdır. Tektat çiğ köfte ürünlerinde %100 doğal malzemeler kullanır. Gıda üretimi için gerekli olan tüm belgeleri edinen çiğköfte firmasının önceliği, müşteri memnuniyetidir.2000 yılında kurulan firmanın toplam 22 şubesi vardır.  Şubelerinde pek çok personel çalıştırmaktadır. Şirketin kurucusu Adıyamanlı Örfü Alpaydın, yemiz ve hijyenik üretimi prensip edinmiştir.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar bu prensiple çalışmaktadır. Tektat çiğköftede üretilen tüm ürünler organiktir. Çiğköftelerin üretimi gıda mühendisi nezaretinde yapılmaktadır.

Çiğköfte üretimi için son sistem makineler kullanılmaktadır. Bu makinelerin, bakımları düzenli olarak yapılır. El değmeden üretilen çiğ köfteler şubelere vakumlu poşetlerle gönderilir. Bayilik veren firma, geleneksel lezzetlerimizi daha fazla kitleye ulaştırmayı amaç edinmiştir.

TEKTAT ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

    Girişimcilerin önünü açan çiğköfte firması, Türk damak tadını her kitleye ulaştırmayı amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda bayilik vermektedir. Firma yeni Pazar alanları edinmiş olacaktır. Yatırımcı ise firmanın var olan müşteri potansiyelinden, lezzetinden ve isminden yararlanır. Tektat çiğ köftenin bayiliğini almak istiyorsanız, internet sayfasından başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvurunuz yetkililer tarafından incelenir. Sonuç olumlu ise sizinle bayilik sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme ile firma her iki tarafında haklarını koruma altına alır.

Firma ile anlaşma yapıldıktan sonra size ve iş yerinizde çalıştıracağınız personele işletme, pazarlama ve sunum eğitimleri verilir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder. Deneyimli ekip, yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır. Anlaşmayı imzaladıktan sonra bayilik paketleri verilir. Bayilik paketleri 6000, 7000 ve 7500 TL’ye olan fiyatlarla sunulur.

6000 TL’lik pakette; çiğ köfte dolabı, hizmet konsolu, 2 masa,4 sandalye, tartı, bıçak, kesme tahtası, dürüm kutusu, streç, streç kutusu, eldiven, sos kabı, önlük, 2 kg acı sos, 100 kg çiğ köfte ve 250 adet lavaş verilir. Diğer paketlerde bunlara ek olarak; çiğköfte tepsisi, kabartma pleksi tabela, dükkan cam giydirmeleri, fiyat listesi bulunur. 7500 TL’lik pakette 5 kg baskılı poşet bulunur.7000 ve 7500 TL’lik paketler acı sos ve lavaş yoktur.

Açmak istediğiniz dükkanı firma, 7 iş günü işinde dizayn edeler, satışa hazır hale getirirler ve size teslim eder. Listedeki cam giydirmeleri ve tabelalar duvarınızın ölçüsüne göre yapılır. Ayrıca 7000 ve 7500 TL’lik paketlerde tüm bunlara ilaveten eğitim desteği ve reklam desteği verilir. Firma bu süreçten itibaren tüm ihtiyaçlarınızda size gerekli desteği verecektir.

BU KADAR UCUZA İŞ KURULUR MU DEMEYİN…

BU FİYATA  PAKET AVANTAJINI KAÇIRMAYIN!!!

Tektat çiğköfte bayilik şartları

Tektat çiğköfte bayilik şartları

Yedi iş günü içerisinde  dükkanınızı satışa hazır hale getiriyoruz.

Listede verilen tabela ölçüleri cephenizin ölçüsüne göre değişir.

Ayrıca  Paket2 ve Paket3 için;

İş Eğitimi

Reklam desteğimiz mevcuttur.

Adres:
Yeşilpınar Mah. Girne Cad. No: 34 Eyüp / Alibeyköy / İstanbul

Tel: +90 532 178 02 68
Tel: +90 532 747 72 02
Mail: tektatcigkofte@gmail.com

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap