Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Tayland Dondurması Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Tayland Dondurması Bayilik Şartları
Tayland Dondurması Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Tayland Dondurması

2015 yılında kurulan Taylan Dondurma, çiçeği burnunda olan firmadır. Sektöre hızlı ve iddialı giriş yapan firma, sağlıklı ve temiz ürünler sunmaktadır.

Tayland dondurmayı diğer dondurmalardan ayıran en büyük özellik üretiminin gözler önünde yapılmasıdır. Dondurma üretiminin hangi aşamalardan geçtiğini tüketici tüm çıplaklığı ile görmektedir. Bu dondurmanın özel makinesi vardır. Kişini isteğine göre tamamen doğal ve katkısız ürünlerden hazırlanır.

İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve renklendirici yoktur. Sahip olduğu renkler meyvelerden gelir. Firma önce insan sağlığı prensibinden yola çıkar. Üretimin yapıldığı alan temizdir. Üretim için gerekli olan her türlü belgeye sahiptir. Üretiminden sunumuna kadar farklılıklar sunar. Bayilik veren firmalar arasında olan kurum tüm Türkiye’ye lezzetini tanıtmak ister.

Tayland Dondurması Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Ticari bilgisi olmayan ama kendi işinin patronu olmak isteyen yatırımcılara bayilik vererek bu imkanı sunan Tayland Dondurma, elinden geldiğince yatırımcıya destek olmaktadır. Firma vereceği bayilik ile daha fazla kitleye ulaşmayı ister. Tüm Türkiye’ye bayilik veren firma yeni Pazar alanı elde eder. Yatırımcı firmanın ticari hayattaki tecrübesini, lezzetini ve ismini kullanır.

Firma yatırımcının girişken, insan ilişkileri iyi, markasına sahiplenen biri olmasını ister. Firmadan bayilik almak için öncelikle telefonda görüşme yapmalısınızdır. Daha sonra firma yetkilileri sizi yüz yüze görüşmeye davet eder. Görüşme sırasında franchising bedelini söylerler. Firma diğer firmalardan farklı olarak isim hakkı bedeli almaz. Şartlarda anlaşırsanız sizinle bayilik anlaşması imzalanır.

Bayilik anlaşması ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Bayilik anlaşmasını imzaladığınız andan itibaren firma size ve personelinize gerekli olan pazarlama, işletme ve sunum eğitimlerini verir.

Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder. Ticari alanda yardıma ihtiyaç duyduğunuz her ana firma yetkilileri yanınızda olacaktır. Firma reklam ve tanıtım çalışmalarını yürütür. Bu çalışmalar için 500 TL ücret alır. Açılacak olan bayiliğin firmanın belirlediği konsepte göre yapılması şarttır. Firma en kısa sürede bayiliği teslim eder. Yatırımcı isterse firmanın belirlediği şartlara bağlı kalmak şartıyla bayiliğin açılışı için gerekli çalışmaları yapabilir.

Firma toplam 100 bayilik vermeyi düşünür. Bu yüzden elinden gelen yardımı yapar. Düşük maliyete kısa zaman içinde yüksek kar marjına sahip olabileceğiniz bir yatırım yapmış olursunuz.

Firmanın gönderdiği dondurmalardan satış ile % 100 kazanç elde edersiniz. Firma sizin gelirinizden pay almamaktadır. Bu yüzden açılan bayilikler kısa sürede büyümektedir. Firmada daha çok kesime ulaşmanın mutluluğunu yaşar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Direk Firmaya Mesaj Gönder


Not: Gönder Tuşuna basarak Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.
Mail adresiniz 3.şahıs kişilerle paylaşılmaz.

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap