Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Tava Dondurma Bayilik Şartları

Tava Dondurma Bayilik Şartları
Tava Dondurma Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Tava Dondurma

Tava dondurma diğer dondurmalardan farklı yapılır. Tava dondurma; özel tasarım halinde yapılan soğutuculu tavaya sıvı haldeki dondurma karışımı ilave edilir. Soğutuculu tava, karışımı bir- iki dakika içerisinde katı hale getirir. Müşterilere bu hali ile sunum yapılır.  Bu dondurma ile katkısız ve kendi seçiminiz doğrultusunda hazırlattığınız dondurmaları yersiniz.

Bayilik veren firmalar arasında bulunan Tava Dondurma, müşteri memnuniyetine önem verir. Ürettikleri dondurmaların temiz ve hijyenik olmasına özen gösterir. Dondurmanın içinde kullanılan malzemelerin miktarına müşterileri karar verir ve dondurmayı buna göre hazırlarlar. Firma üretimde kullandığı malzemelerin hepsinin organik ve katkısız olmasına özen gösterir. Firma Ankara’da ve Antalya’da üretime devam etmektedir. Hünerli ustalarla günden güne kendini geliştirir.

Tava Dondurma Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Girişimcilere kendi işlerini kurmaları için fırsat veren firma bayilik vermeye hazırlanmaktadır. Firma verdiği bayilik ile daha çok kitleye ulaşabilmeyi amaçlar. Özel istek doğrultusunda hazırlanan dondurmalarının tüm dünyada ve Türkiye’de tanınmasını ister. Yatırımcı aldığı bayilik ile firmanın bunca yıllık deneyimi, lezzeti ve markasını kullanabilecektir.

Firmadan bayilik almak için öncelikle firmanın internet sayfasında bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekir. Firma yetkilileri başvurunuzu inceledikten sonra size dönüş yapacaktır. Başvurunuzu kabul eden Tava Dondurma sizinle bayilik anlaşması imzalar. İmzalanan bu anlaşma her iki tarafın haklarını korumaya yöneliktir. Bayiliği açmanız için gereken şart; firmanın vizyon ve misyonu doğrultusunda hareket etmenizdir. Firma açılacak bayiliğin çocukların ve müşteri akışının yoğun olduğu bölgelerde olmasını isterler. Turistik bölgelere daha sıcak bakılmaktadır.

Firma bayilik açan herkese tava dondurma makinesini ve süt formüllerini verir. Bayiliğin açıldığı ilk günden itibaren size ve yanınızda çalıştıracağınız personelinize gerekli olan pazarlama, üretim, işletme ve sunum eğitimleri verilir. Bu eğitimler ve destekler ihtiyacınız olduğu her an devam eder. Firma, isim hakkı bedeli olarak 3000 Tl istemektedir.

Açılış için gerekli olan reklam ve tanıtım çalışmalarını ücretsiz olarak yapar. Ortalama olarak m2 başına kurulum bedeli 500 Tl’dir. Minimum şube açılışı 3000 TL, ortalama şube açılışı 5000 TL’dir. Toplam gerekli işletme sermayesi ise 20000 TL’dir. Firma 15 gün içinde bayiliği açar. İlk günden itibaren kazanmaya başlarsınız. Kısa zamanda kazancınız% 100 artar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

2 Yorum