Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilikleri

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları

Tatlıses Çiğköfte Bayilik
Tatlıses Çiğköfte Bayilik
Bayilik.Gen.tr

TATLISES ÇİĞKÖFTE

İbrahim Tatlıses tarafından 1990 yılında kurulan, Tatlıses Çiğköfte geleneksel lezzetlerimizi en iyi şekilde sunmaktadır. “Yemediğimiz hiçbir şeyi yedirmiyoruz” diyen firma, bugüne kadar öncelikle insan sağlığı demiştir. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, sunumdan üretime kadar he alanda büyük bir titizlikle çalışır. Üretim için gerekli olan tüm belgelere sahip olan firma, Türk damak tadınız en iyi şekilde yansıtır.

Yurtiçinde ve yurtdışında bayilikleri olan firma, bayilik veren firmalar arasındadır. Ürettiği çiğköfte, lahmacun, pide ve künefede birinci kalite malzeme kullanır. Çiğköftede kullandığı bulgur, salça baharatlar Urfa’dan gelmektedir. Yeşillikler ise en iyi firmadan alındığı gibi, temiz olması için defalarca yıkanmaktadır. 1000 m2’lik fabrikada ürünler el değmeden üretilmektedir.

TATLISES ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Marka gücü ile Türkiye’nin güven veren firmaları arasında olan Tatlıses çiğköfte girişimcilerin önünü açmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve marka adı ile girişimcilere az riskli, çok kazançlı iş kurup, kendi patronları olmalarını sunar. Girişimciler, firmanın bayiliğini açarak, bağımsız bir şekilde hareket edebilirler. Firma, bayilik ile daha fazla kitleye ulaşmış olacaktır. Firmadan bayilik almak için öncelikle başvuru formunu doldurmanız gerekir.

Başvurunuz incelendikten sonra, eğer özgeçmişinizi severlerse size geri dönerler. Bayilik anlaşması imzalanır. Bayilik anlaşması her iki tarafın haklarını korur. Firma, yatırımcıya ilk günden eğitim verir. İş hayatına hazırlar.

Bayilik içinde çalıştıracağınız personele ve size pazarlama, sunum ve işletme eğitimi verilir. Yardıma ihtiyaç duyduğunu her an, deneyimli personeli ile yanınızdadır. Firma bayilik açılacak bölgenin yaya trafiğinin en fazla olduğu alanda olmasını ister. Yatırımcıya her türlü reklam desteği verecektir. Var olan müşterilerini yeni bayiye aktaracaktır. Açılacak iş yerinin dizaynının, firmanın konsepti ile aynı olması istenir.

Deneyimli ekip tarafından gerekli çalışmalar yapılır. İş yerinin açılmasında ödenecek olan franchising bedelini firma size söyleyecektir. Firma size açılışa özel ikramlarda bulunur.

Bu ikramların başında çiğköfte gelir. Hediye edilen çiğköfteyi satarak kısa sürede yatırımınızı kazanmış olursunuz. Kısa zaman diliminden sonra kazancınız % 100 artacaktır. Düşük maliyete çok kazançlar elde edebileceksinizdir. Firma çiğ köfte dışında lahmacun, pide, içli köfte ve künefe satışı da yapmaktadır.

Tüm bu yiyecekler, fabrikalarda el değmeden üretilir. Bayiliklere günlük, taze gönderilir. Vakumlu poşetler içinde temizliğini koruyarak gönderirler. Açılan iş yerleri ara dönemlerde denetlenir. Firmanın misyon ve vizyonuna uygun çalışmalar sürdürmesi beklenen bayiliklere, ara dönemlerde eğitim verilir.

1990 yılında İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses şirketler grubu, günümüze kadar bünyesinde; Tatlıses Gıda, Ses Ajans, Tatlıses Turizm, Tatlıses Havacılık ve Tatlıses Prodüksiyon Hizmetleri ile faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmüş ve yatırımlarına ara vermeden devam etmiştir.

 

2010 yılında Tatlıses Gıda bünyesinde kurulan Tatlıses Çiğ Köfte, kurulduğu ilk andan itibaren geleneksel çiğ köfteyi yurtiçi ve yurtdışında temsil etmeyi misyon edinmiş ve bu konuda yaptığı çalışmalarla kısa sürede amacına ulaşmıştır.

 

Bugüne gelindiğinde ise müşterilerimizin gözünde güven markası olarak anılmayı başarmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yemediğimiz hiçbir şeyi yedirmedik, yedirmiyoruz ve yedirmeyeceğiz..

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap