Yurtdışına Bayilik Veren Firmalar

Tarihi Sultanahmet Köftecisi Yurtdışı Franchise Şartları

Sultanahmet köftecisi bayilik
Bayilik.Gen.tr

YURTDIŞINA FRANCHISE İMKANI

Tarihi Sultanahmet Köftecisi, ilk şubesini 1920 yılında Sultanahmet’te açmıştır ve 2015 yılında şuan yurtiçinde ve yurtdışın da bakü de olmak üzere birçok şube açmıştır.

Firma şuan da birçok bayilik vermeye müsait bir durumdadır. Firma uluslararası alanda köfte zinciri oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple yılların birikimi olan ve dünyanın her yerinde aynı lezzeti sunabilecek bir dünya markasına dönüşmeyi hedeflemektedir.

Tarihi Sultanahmet Köftecisi, kendine ait special bir menüye sahip olmakla birlikte tüm şubelerinde aynı menü mevcuttur ve aynı lezzeti bulma imkânını sunmaktadır. Bu sebeple yurdışında şube açmak isteyenlere franchising vermek istiyor.

Firmamızın ekibi sizlere, iyi ve doğru bir işletme açabilmeniz için her konuda destek olacak ve restoran işletmeciliği adına yol gösterici bir plan dahilinde yardımcı olacaktır. Bu sebeple yurtdışına bayilik vermek için kişilerden talepler beklemektedir.

Sultanahmet Köftecisi, işletmeyi açmadan önce ekibimiz tarafından belirlenecek kişiler ile on altı haftalık bir franchise sahipleri eğitim programı dahilinde yurtdışında şube açmak isteyen kişilere yönelik restaurant adına her türlü donanıma sahip olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca ekiplerimiz işletmenin hem kuruluş ve işleyiş aşamasında, hem de işletmenin tüm detaylarda hatta hangi bölgede kurulacağına dair her türlü konuda destek olacaklardır. Belirlenen mekan üzerinde mimari ve dekorasyonunda bölgenin yapısına uygun şekilde hem ferah hem de sıcak bir ortam oluşturacaklardır.

Firmamızın sunduğu en önemli desteklerden biri ise, içinde bulunduğunuz piyasaya uygun bir paket programı sunmasıdır. Bu paket içerisinde, bulunduğunuz bölge içinde iyi reklam ve promosyon imkanı, satış noktası materyalleri, birçok pazarlama fikirleri bulunmaktadır. Ayrıca firma yetkilileri, sponsorluk imkanlarını da desteklemektedir ve yurtdışına bayilik vermek üzerine mevcut olan en iyi ve kaliteli ürünlerini sunmayı amaçlamaktadır.

İlk şubesini Bakü’de açarak yurtdışında ilk adımını atan firmamız birçok Türk Cumhuriyetlerinden de yoğun talep almaktadır. Ve kısa süre içinde buralarda da yeni şubeler açmayı hedeflemektedir. Bu bölgeler haricinde ABD, Almanya, Kuveyt, Hollanda, Dubai, Suudi Arabistan ve Irak gibi dünyanın birçok noktasına bayilik verecektir. 94 yıldır süre gelen lezzetini birçok dünya ülkelerinde mevcut duruma getirmeyi hedeflemektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum