Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

TARİHİ OSMANLI ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI

TARİHİ OSMANLI ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI
TARİHİ OSMANLI ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI
Bayilik.Gen.tr

TARİHİ OSMANLI ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI         

       Halkın damak tadına uygun lezzetler ve bunların hazırlanması ile birlikte sunumu, sektörel anlamda değerlendirildiği zaman insanların faydalanacağı ve gelişime açık bir sektörü temsil etmiştir. Tarihi Osmanlı çiğ köftesi ve bunun özel şekilde hazırlandığı bir ortam, bu özel lezzetin insanlarla buluşma noktalarını bir zaruret haline getirmiştir. Oldukça kaliteli lezzetli ve yararlı bir gıda maddesinin dağıtımı noktasında bayilik girişimleri sürümü oldukça iyi bir işi temsil ederken, tarihi Osmanlı çiğköfte bayilik şartları noktasında gerekli altyapının oluşması ve yerine getirilmesi noktasında, kaliteli hizmetlerin sektörel unsurlar oluşturma noktasında oldukça önemli bir rol üstlendiğini söyleyebiliriz.

       Çiğköfte üretimi noktasında alışılagelmiş girişimlerin dışında, yepyeni lezzetlerin oluşması noktasında bir çalışma içerisine giren tarihi Osmanlı çiğ köftesi, 2013 yılında başlattığı çalışmalarıyla birlikte, mükemmel sonuçlara ulaşmış ve herkesin damak tadına ve istediği lezzete hitap edecek bir ürün ortaya koymuştur. Oldukça geniş bir baharat yelpazesinin kullanıldığı mükemmel çiğ köfte yapımında, özellikle mide rahatsızlığı olan insanlar için hiçbir sakıncası olmayan sonuçları ortaya koymuştur. 23 farklı baharat ile birlikte son derece güzel bir lezzeti temsil eden Osmanlı çiğ köftesi, gerçekten övgüyü hak eden kaliteli bir ürün olarak tüm Türk halkının önüne serilen kaliteli bir lezzeti temsil etmiştir. Elbette ki insanların memnuniyetini ve beğenisini kazanması kesin olan bir ürünün bayilik şartları da çok önemli bir yer tutarken, ülke genelinde 50 şube ve yurtdışında da 10 şube planlamasına uygun olarak gerekli müracaatlar alınmaya başlamıştır. Tarihi Osmanlı çiğköfte bayilik şartları yerine getirilmek suretiyle çıkılan bu yolda yıl içerisinde başlanan bayilik çalışmalarının geleceği olan bir sektöre yatırım anlamını taşıdığını peşin olarak belirtmek gerekir.

     Kendine has lezzeti ve özel tadıyla toplumumuzun çok seveceği bir lezzeti insanlarla paylaşmak, elbette ki sürümü ve geçerliliği olan bir sektörü temsil edecektir. Cesaretli yatırımların zaman içerisinde özellikle belli bir sabırla birlikte ilerleyen zamanlarda oldukça kazanç sağlayan bir sektörü temsil etmesi de elbette ki kaçınılmaz olacaktır. İlk altı ayda 10 şube kurup hedefine emin adımlarla ilerleyen kaliteli marka, oluşturduğu bu kendine has özellikleri ile birlikte piyasanın nabzını tutma konusunda da oldukça iddialı bir konuma gelmiştir. Yöresel lezzetler ve özel damak tatları konusunda oldukça hassas olan toplumumuz için adeta bir lezzet şovunu yansıtacak özel ürün sayesinde satışların ve ticaret hacminin de oldukça iyi olacağını görmek yerinde bir tespit olacaktır. Tarihi Osmanlı çiğköfte bayilik şartları yerine getirmek şartıyla bu konuda yatırım yapanların asla pişmanlık duymayacağı, özellikle bu lezzeti test ettiklerinde kendilerinin de vereceği bir karar olacaktır. Kazançlı ve geleceği olan bir yatırım arayışı içerisinde olan herkes gibi, siz de tarihi Osmanlı çiğ köftesi üzerine cesaretli adımlar atıp sonucundan kazanç sağlayacağınız bir girişim içinde bulunabilirsiniz.

tarihi-osmanli-cigkoftecisi

tarihi osmanli cigkoftecisi bayilik sartlari

Bayilik İncelemesi

Firmanın Tam Adı: TARİHİ OSMANLI ÇİĞKÖFTE
Kuruluş Yılı : 2014

Toplam Şube Sayısı: Türkiye genelinde toplamda 13 şube bulunmaktadır.
Merkeze Ait Şube Sayısı : 3
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 10

Reklam Katılım Ücreti : YOK
Gelirden Pay : YOK
Ortalama Kar Marjı : % 100

İsim Hakkı Bedeli : 1000 TL
Reklam Payı : Yok
Cirodan Pay : Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 5000  TL
Ortalama Şube Açılış Maliyeti : 10000  TL
Minimum Nakit İhtiyacı : 5000 TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 15000 – TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 1 – 6 Ay

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Dükkanın lokasyonuna göre değişiklik göstermektedir. Gereklilikler yetkili ile görüşülmeli.
Girişimcide Aranan Özellikler : Girişimcinin yaşı önemli değil ancak güvenilir ve dürüst olmalı.

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim, bölge koruma, proje, pazarlama desteği verilmektedir.
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 10 Gün
Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Yukarıda Belirtilmiştir.
Hedef Bölgeler : Türkiye geneli

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Serhat Dereli
Telefon 1: +90 850 304 32 02
Adres : Çelebiler Mah. 119. Cadde. No:25/A Merkez Isparta/Türkiye
E-mail : bayi@osmanlicigkofte.com

 • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
 • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

 • Yazınız için tşk. ederim. güzel bir firmaya benziyor. bende okuyuculara bayilik ve franchise sistemi hakkında birkaç bilgi vermek isterim. yayınlarsanız mennun olurum.

  Bayilik neden alınmalıdır?

  Her hangi bir firmanın franhcise sistemine girmişseniz veya girmeyi düşünüyorsanız size sağladığı artıları bilmenizde fayda olacağını düşünmemekteyiz. Bunları sıralamak gerekirse;
  Reklam, tanıtım gibi bir harcama sorununuz olmaz
  Girmiş olduğunuz sektör özellik ile yemek üzerine ise sağlık bakanlığı ile bir problem yaşamazsınız
  Tanınmış bir firmanın franchise sistemine girmişseniz hazır müşteri toplumuna hitap edeceğiniz için ürün sirkülasyonu yaşar ve yüksek cirolar elde edersiniz.
  Dükkan açmak için mobilya, dekor, raf gibi restorasyon işlemleri için mobilyacı aramaz firma sizin yerinize anlaşmalı olduğu ekip ile bu sorunu bertaraf eder.
  Çalışanlarınız ve siz ücretsiz olarak bayilik almak istediğiniz sektör üzerinden eğitim alırsınız
  Ürünlerinizi piyasa değerinden çok daha ucuza temin edersiniz
  Yasal mevduatlara takılmazsanız, işletmenizi en ivedi bir şekilde kurabilirsiniz.

  sevgilerimle.