Çiğköfte Bayilikleri

Tarihi Adıyaman Çiğköftecisi Bayilik Şartları

Tarihi Adıyaman Çiğköftecisi bayilik şartları
Tarihi Adıyaman Çiğköftecisi bayilik şartları
Bayilik.Gen.tr

TARİHİ ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ

Geleneksel lezzetimiz titiz ve hijyenik ellerden çıkarak, sunuma hazırlanır. Bunca yıllık tecrübenin verdiği firmanın önceliği müşteri memnuniyetidir. Ürünlerini çizgisinden çıkmadan, Türk damak tadına hitap edecek şekilde yapar. ISO 9001 standartlarına uygun, çevreye ve insanlara zarar vermeyen yiyecekler üretir. Unutulmaya yüz tutan lezzetleri tekrar hayatla buluşturan Adıyaman çiğköftecisinin Türkiye’nin pek çok şehrinde şubesi bulunmaktadır. Dünya standartlarına uygun üretimler yapan firma bayilikler verir. Acılı ve acısız çiğ köfteyi lavaşta veya servis tabağında sunumu ile çizgisinde çıkmaz. Bu başarılı çizgisini ve deneyimlerini başkaları ile paylaşarak, sürekli hale getirmek ister. Teknolojinin sunduğu imkânlardan sonuna kadar yararlanırlar.

TARİHİ ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Genç girişimcilere iş olanağı sunan Adıyaman çiğköftecisi, bayilik vereceği kişilerin, kendilerinin vizyon ve misyonlarını benimsemelerini istiyor. Yani, dünya standartlarına uygun, temiz, hijyenik ve güvenilir kişiler olmasına önem gösteriyor. Bayilik açmayı düşünüyorsanız, Tarihi Adıyaman çiğköftecisinin internet sayfasına girip, bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekecektir. Başvuru formunuz incelendikten sonra sizinle iletişim kurulacaktır. Sonuç olumlu ise size ne yapmanız gerekiyorsa söylenecektir.

Bayilik açmak istediğiniz şehirde temiz ve çevresinde yaya trafiği fazla olan yerleri tercih etmenizde fayda vardır. Mekânın içerisinde bulunan su ve elektrik tesisatında sorun olmamalıdır. Bayilik açma şartınız kabul edildiğinde bayilik sözleşmesi imzalanır. Müşteri temsilcileri tarafından her iki tarafın hakkını korumak için hazırlanır. Açtığınız mekânın dizaynı, boyası, masası, sandalyesi kısaca her şeyi ile Tarihi Adıyaman çiğköftecisinin belirlediği ölçülerde olmalıdır. Tarihi Adıyaman çiğköftecisinin açılışa özel ikramları olur. Açılışta belli miktar çiğ köfte firma tarafından gönderilir. Gönderilen çiğköftenin satışından ilk kazancınızı yaparsınız.

Açılıştan önce siz ve çalıştıracağınız ekip, firmanın deneyimli, güler yüzlü ve donanımlı ekibi tarafından eğitime tabi tutulur. Firmanın özelliklerini yansıtmanız istenir. Açtığınız mekânda, çiğköfte haricinde yiyecek ve içecek satmak yasaktır. Firma acılı ve acısız çiğ köfteyi lavaş veya servis tabağı ile satışa sunmanızı ister. Kendine özel sosunu tüm şubelerine gönderir.  Çiğ köftenin yanında bu sosu da servis etmeniz önemlidir.

Bunca yılın birikimini, markasını, lezzetini ve hazır müşteri kitlesini kazanmak için, avantajlı bayiliklerden yararlanılmalıdır. Genç girişimcilerin kendi işlerinin patronu olması için fırsat sunan Tarihi Adıyaman çiğköfteci pek çok kolaylık tanır. Böylece hem siz kaliteli ve güvenilir iş açmış olursunuz hem de firmanın şube sayısı her geçen gün daha da çoğalır.

Sektördeki kazandığımız tecrübe ve deneyimimizin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla güven içinde ilerlemekteyiz.

Öncelikli hedefimiz başarılarımızı sürekli kılarak, bu başarılarımızı geleceğe taşımak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır. Bunun yanı sıra Tarihi Adıyaman Çiğ Köftecisi markamızla unutmaya yüz tutmuş, sadece yöresel bir yemek çeşidi olarak hafızalarda yer etmiş olan bu vazgeçilmez lezzetimizi tüm Türkiye’de olduğu gibi tüm dünyada zirveye taşımak önceliklerimiz arasında daima ilk sırada yer almıştır.

Tarihi Adıyaman Çiğ Köftecisi güçlü, temkinli, yenilikçi, kurumsal bir yapıya sahip ve bu yapıyı geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşma azmiyle yoluna devam etmektedir. Tarihi Adıyaman Çiğ Köftecisi üretim hattında çağdaş teknolojiye egemen, gıda yönetmeliklerine ve ISO 9001 standartlarına uygun, prensiplerine bağlı, çevreye duyarlı, yetişkin uzman kadrosuyla ve kurumsal bayi ağı ile çok büyük bir ailedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap