Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

TAKEAWAY Sütlü Kahve Bayilik

Takeway sütlü kahve bayilik
Bayilik.Gen.tr

TAKEAWAY Sütlü Kahve

Her geçen gün girişimciler arasında giderek artan bir popülariteye sahip olan kafe açma ve bayilik alma işlemi, hatrı sayılır bir kitle tarafından takip edilmekte ve yapılmaktadır. Bayilik alma şartları ve bayilik veren firmalar; özellikle büyük şehirler arasında çokça bilinse de, teknolojinin gelişmesiyle birlikte küçük işletmeler tarafından da sürekli takip edilmekte ve her geçen gün geniş çaplı bir hayran kitlesine ulaşmaktadır.

“Kaliteli hizmet” direktifleriyle yola çıkan ve çıktığı ilk gün ki gibi kalitesini ve başarısını lezzetlerine yansıtan “TAKEAWAY Sütlü Kahve”, birçok girişimci için bol kazanç ve gelir kaynağı olarak görülmektedir. Bu düşüncenin uyanmasının altında yatan temel sebep ise özverili bir çalışmanın ortaya konulmasından dolayı çıkmış kahvelerden ve tatlılardan kaynaklanmaktadır.

TAKEAWAY Sütlü Kahve doğası gereği, bir kere kafeye gelen insanları kalitesiyle ve başarısıyla etkileyerek, tüm bireyleri kendine çekmekte ve zamanı unutturmaktadır.

Bunda ise, hem güleryüz hem de çabuk servis özelliği büyük rol oynar. İnsanlar, TAKEAWAY Sütlü Kahve’ de çalışan kişilerin hünerlerinin ve becerilerinin farkında olurlar ve ekip çalışması gerektiren işlerde paylaşımcı bir tavır takınarak ekip çalışmasının gerektirdiği ölçüde işleri tamamladıklarını görürler. TAKEAWAY Sütlü Kahve Bayilik Şartlarının tarihi ise, nereden bakılırsa bakılsın uzun yıllara dayanmaktadır.

TAKEAWAY Sütlü Kahve Bayilik Şartları

TAKEAWAY Sütlü Kahve’nin başarısı, mutfağa olan sevgilerinden, tutkularından gelmektedir ve çok uzun ve meşakatli, bir süreç izlendikten sonra menüler ortaya konulur ve sonu gerçekten tüm cafe çalışanlarının memnun olacağı düzeyde sevindiricidir. TAKEAWAY Sütlü Kahve kalitesini ve kendini geliştirdikçe tüm insanların hayatlarına büyük ölçüde olumlu getirileri olmaktadır.

Bir nevi tüm duygu ve düşüncelerimizi TAKEAWAY Sütlü Kahve sayesinde dışa vurabiliriz.

TAKEAWAY Sütlü Kahve Bayilik şartları gereği, bu ismi kullanıp cafe açacak olan işletmecileri TAKEAWAY Sütlü Kahve yetkilileri kendi kuralları ölçüsünde yönlendirir ve menülerden, cafenin francshising ine kadar kendi istekleri doğrultusunda harekete edilmesini ister.

Tüm bu şartları da bir genellemeyle işletmeciye sunar, işletmecinin onayı durumunda çalışmalara başlanır ve TAKEAWAY Sütlü Kahve uzman ekipleri tarafından, cafede sunulacak olan geniş menü yelpazesi, tek porsiyonluk paketler, cafenin içerisinde kullanılacak eşyalar ve aksesuarlar belirlenir. Hızlı ve güvenli bir şekilde açılan cafenin yönlendirilmesi yine bayilik şartlarına bağlıdır. Sektörün en iyisi olmak isteyen işletmeciler, standart lezzeti, kaliteyi ve hijyeni göz önünde bulundurarak TAKEAWAY Sütlü Kahve’nin adını daha fazla kitleye duyurmayı amaçlar.

takeway kahve

takeway kahve

Firma Bilgileri
Yetkili Firma CosmeticAll
Kuruluş 2010
Toplam Çalışan Sayısı Belirtilmemiş
Toplam Şube Sayısı Belirtilmemiş
Hedeflenen şube sayısı  —-

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 4.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 5.000 TL
İsim Hakkı Bedeli Belirtilmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  2-3 AY
Ortalama Kar Marjı %50
Giderden Pay Belirtilmemiş
Ortalama Kar Marjı %100
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum