Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Tadımca Çiğköfte Bayilik Şartları

TADIMCA ÇİĞKÖFTE Bayilik ve franchsing şartları
TADIMCA ÇİĞKÖFTE Bayilik şartları
Bayilik.Gen.tr

TADIMCA ÇİĞKÖFTE

Tadımca Çiğköfte 2007 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Kurucusu Mehmet Usta’dır.Kendine göre bir slogan bularak büyümesini sürdürmüştür. Dünya standartlarında yaptığı üretim ile, kısa zamanda büyümüştür. Temiz, titiz ve sağlıklı üretimi ile baş köşeye oturmuştur. Önceliği müşteri memnuniyeti olan firma, deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile müşterilerinin bir dediğini ikiletmemektedir. Geleneksel lezzetimiz olan, çiğköfteyi tüm dünyaya tanıtmak ister.

Bayilik veren firmalar arasında olan firma, Türkiye’nin tüm illerine bayilik verir. Ürünlerinde kullandığı bulgur, salça ve baharatları en iyi firmalardan alır. Yeşillikler steril ortamlarda yıkanır ve sunuma hazır hale getirilir. Firma tüm bunları yaparken ürünlerini gıda kontrollerinden geçirir. Üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir.

TADIMCA ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Yatırımcılar için büyük fırsat sunar. Yatırımcıların kendi işinin patronu olması için elinden gelen desteği verir. Yeni iş hayatına atılacak olan girişimcilerin de yanındadır. Firma verdiği bayilik ile birlikte yeni Pazar alanı elde eder. Daha fazla kitleye ulaşır. Yatırımcının ihtiyacı olan tüm desteği sağlar.

Yılların verdiği tecrübesini, lezzetini ve markasını yatırımcı ile paylaşır. Yatırımcıda isim hakkı bedeli istemez. Tüm kurulum giderleri yatırımcıya aittir. Franchising bedelini firmayı arayarak öğrenebilirsiniz. Tadımca çiğköfte’den bayilik almak için öncelikle internet sayfasında bulunan başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Firma başvuru formunuzu inceledikten sonra size dönüş yapar.

  Sizinle görüşmek ister. Bu görüşme olumlu geçerse, sizle bayilik anlaşmasını imzalarlar. Bayilik anlaşması her iki tarafın haklarını koruma altına alır. Bu anlaşmadan sonra bayilik almaya hak kazanırsınız. Açacağınız bayiliğin en işlek caddede olması istenir. Bu size daha fazla müşteri getirir. Açacağınız iş yerinin dekorasyonu ile firma ilgilenir. Firmanın belirlediği standartlarda dekore etmek şarttır. İş yerini yatırımcı dekore ettirecekse, şartlara uyması zorunludur. Firma, ilk günden itibaren reklam ve tanıtım işleri ile ilgilenir. Siz anlaşmayı imzaladığınız andan itibaren firma size ve yanınızda çalışacak personele gerekli eğitimi verir.

Pazarlama, işletme ve sunum üzerine verilen eğitimler, ara dönemlerde de devam eder. Firma, yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızda olacaktır. Deneyimli ve uzman kadrosu ile tüm sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Açılışa özel hediyeler göndereceklerdir. Bu hediyeleri satarak, ilk kazancınızı elde edebilirsiniz.Tadımca Çiğköfte Daha sonraki aşamalarda firma size düzenli olarak ürün gönderir. Bu ürünlerin satımından % 100 kazanç elde edersiniz. Firmanın güler yüzlü ve büyük ailesine üye olmaktan mutluluk duyarsınız.

tadimca-cigkofte

Tadımca Çiğköfte Bayilik Şartları

Bayilik İncelemesi

Firmanın Tam Adı: TADIMCA ÇİĞKÖFTE
Kuruluş Yılı : 2007

Toplam Şube Sayısı: Türkiye genelinde toplamda 10 şube bulunmaktadır.
Merkeze Ait Şube Sayısı : 5
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : (Belirtilmemiş)

Reklam Katılım Ücreti : YOK
Gelirden Pay : YOK
Ortalama Kar Marjı : % 100

İsim Hakkı Bedeli : Yok
Reklam Payı : Yok
Cirodan Pay : Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 4500  TL
Ortalama Şube Açılış Maliyeti : 15000  TL
Minimum Nakit İhtiyacı : 10000 TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 15000 – 25000 TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 1 – 5 Ay

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerler seçilmeli. En az 20 m2 işyerinde su sorunu bulunmamalı.
Girişimcide Aranan Özellikler : Müşterilerine kurumsal kimliğe uygun olarak yaklaşımda bulunacak kişiler olmalı.

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim, Marka Kullanım Hakkı, Bedelsiz Çiğ Köfte
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 2 -3 Hafta
Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Yukarıda Belirtilmiştir.
Hedef Bölgeler : Türkiye geneli

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Mehmet Dursun
Telefon 1: +90 3523273111
Adres : Anafartalar Mah. Hasan Esat Işık bulvarı. 31-f Melikgazi / KAYSERİ
E-mail : tadimca_cigkofte@hotmail.com

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap