Spor Salonu Bayilik

Super Slow Zone Bayilik

super slow zone bayilik
super slow zone bayilik
Bayilik.Gen.tr

Super Slow Zone 

Super Slow Zone en güvenli ve en etkili spor anlayışıyla yola çıkan tüm herkesin gidebileceği güvenli alandır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka kişiye özel olarak ayarlanmış cihazlarda hizmet verir. Haftada en az 2 kez uygulanan program 20 dakika aralıklarla devam eder. Kısa sürede istediğiniz kiloya kavuşursunuz. Merkezi ABD’de olan firma İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirler başta olmak üzere tüm Türkiye’de bayilik vermeyi hedefler

Super Slow Zone Franchise veren firmalar arasında ilk sıralarda gelir. Çünkü firma müşteri memnuniyetine ve insan sağlığına özen gösteri. Yapmış olduğu tüm çalışmaların belgesi vardır. Alanında uzman ve profesyonel insanlarla çalışan marka spor bayiliği vereceği kişilere de dev kadroya dahil olma imkanı sunar. İdeal egzersiz programı diyetisyen eşliğinde hazırlanarak sunulur.

Super Slow Zone Bayilik Şartları

Super slow zone yapmış olduğu çalışmalarla girişimcilerin yanında yer aldığını ve yılların getirdiği tecrübeyi girişimci ile paylaşarak yeni Pazar alanları oluşturmak ister. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka var olan müşteri kitlesine yenisini ekleyerek en kısa sürede ideal vücut mesajını her kitleye ulaştırmayı amaçlar. Girişimcilere sıfır risk ile iş hayatına başlamalarını garantiler.

Super slow zone diğer spor kulüplerinden farklı olarak fiziksel uygunluğa göre egzersiz yaptırır. Firma spor bayiliği veren kurumların başında yer alır. Bunun nedeni arasında dev kadro ile gerekli olan steril ortamının sağlanması ve alanında uzman, profesyonel insanlarla çalışılmasıdır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka herkesin daha kaliteli yaşam sürmesini ister.

Super slow zone bayilik vermek için bazı şartları vardır. Öncelikle kendine güvenen, iletişim yönü güçlü, işine sahip çıkan bireylerle ç alışmak ister. Bayilik veren firmalar arasında yer alan markadan bayilik almanız için spor alanında ihtisas yapmanıza gerek yoktur. Bayilik için firmaya başvuru yapmanız koşulunda sizinle görüşmeye geçerler. Kurumsal firma şubeyi açtığınız andan itibaren sizin yanınızda yer alır

Super slow zone Ortalama maliyet olarak 70000 USD ve işletme sermayesini sizden alır. Aylık olarak da 700 USD alır. Spor Salonu Bayiliği veren firmalar arasında yer alan marka ile şartlarda anlaşmanız halinde bayilik anlaşması imzalandıktan sonra size gerekli olan eğitim ve personel desteğini verecektir. Bu eğitimler ara dönemlerde tekrar eder. Aynı zamanda bölgesel desteği ve reklam desteğini de verecek olan firma spor bayiliği başladıktan sonra istediğiniz her an yardım edecektir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum