Çocuk Giyim Bayilik veren firmalar

Steppo Ayakkabı Bayilik Şartları

Steppo Ayakkabı Bayilik
Steppo Ayakkabı Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

STEPPO ÇOCUK AYAKKABISINDA KALİTELİ MARKA

Steppo; çocuk ayakkabı ürünleri alanında adını duyurmuş lider konumda olan firmalardan birisidir. Firma yıllardır satışını gerçekleştirdiği kaliteli çocuk ayakkabı modelleri ile her yaştan çocuğun spor ve klasik ayakkabı ihtiyaçlarına çözümler üretmektedirler. Steppo markası çocuklar arasında en sevilen ayakkabı markası olarak dikkat çekmektedir.

Steppo ayakkabı; franchise bayilik sistemi ile mağaza ağını genişletmektedir. Steppo çocuk ayakkabı mağazası bayilik şartları içerisinde yer alan tüm şartları yerine getiren firmalar steppo ayakkabılarının tanıtım ve satışını gerçekleştirmektedir. Bilindiği üzere ayakkabı sektörü sadece dayanıklı ve kaliteli ürün satışı yapan mağazaların ayakta kaldığı diğer firmaların zaman içerisinde piyasadan çekildiği bir sektördür.

Bu nedenle steppo çocuk ayakkabı mağazası bayilik şartları rekabete dayanıklı olan ve kaliteli hizmeti belirleyen firmaları tercih edecek şekilde belirlenmiştir. Belirtilen şartlara uygun olarak hareket eden ve gerekli tüm yeterliliklere sahip ayakkabı satış mağazaları Steppo markasının isim hakkını kullanma hakkı kazanmaktadır.

Ancak steppo firması isim hakkı verdiği bayileri rutin olarak denetlemekte ve uygunsuzluk tespit etmesi durumunda çeşitli yaptırımlar uygulamaktadır. Steppo çocuk ayakkabı mağazası bayilik koşulları hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

* Steppo ailesine katılmak isteyen girişimcilerin öncelikle steppo’nun gerçekten bir aile olduğunun ve bu ailedeki her bayinin birbirine koşulsuz destek vermesi gerektiğinin bilincinde olmaları gerekir. Bu bilinç nedeniyle aynı bölgede rekabete yol açacak şekilde bayi yapılandırılması yapılmamaktadır.

* Steppo ailesine katılmak isteyen yatırımcılar ayakkabı satışı konusunda başka bir çocuk ayakkabı firmasının da bayiliğini yapıyor iseler o firma ile olan tüm ilişkilerini sonlandırmak zorundadırlar. Ancak farklı bir yetişkin ayakkabı markasının satışını yapan ayakkabı satış mağazaları başka bir çocuk ayakkabı markası ile de anlaşmamak şartıyla steppo ürünlerinin bayiliğini yapabilirler.

* Steppo çocuk ayakkabı mağazası bayilik koşulları içerisinde firmanın en çok önem verdiği konulardan birisi de kaliteli ve etkin bir satış hizmetinin sunulmasıdır. Bunun için mağazada çalışacak satış temsilcilerinin seçiminde firmanın insan kaynakları biriminin de onayının alınması gerekmektedir. Bu husus müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından oldukça önem taşımaktadır. Müşteri şikâyeti konusunda belirli bir puanın altına düşen mağazaların sözleşmeleri tek taraflı olarak feshedilebilmektedir.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE AYAKKABI MARKASI BAYİLİKLERİ

Yıllardır işini bilerek ve hem kendisini hem de müşterisini karşılıklı kazanca taşıyarak yapmış olduğu akıllı hamleleriyle Steppo gerek ortopedik gerekse hakiki deri imalatından yapmış olduğu ayakkabı üretimleriyle yine farklılıkları sunmaya devam etmektedir. Amaçladığı Türkiye’nin hemen hemen her yerine ulaşabilme düşüncesinin bir gereğini oluşturması amacıyla sürekli olarak vurgulamaya devam ettiği yeniliklerini daima dinamik bir biçimde ileriye taşımasını sürdürmeyi amaçlayarak bayilikler vermeye karar vermiştir.

Steppo çocuk ayakkabı mağazası bayilik şartları olarak yatırım desteğini sunmak için birtakım şartları taşıyanlara bu desteklerini sürdürme kararını alarak kazan-kazan ilkesinin gerekliliği ile çalışmalarını daha da ileri noktalara taşımayı düşünmektedir. Satışını yapmış olduğu markalar arasında Puma, Nike, Adidas, Sketcher gibi dünya çapında kaliteli markaları satışa sunmaktadır.

Steppo çocuk ayakkabı mağazası bayilik şartları olarak vermiş olduğu hizmetlerin başında reklamcılık, pazarlama, personel temini ve bölge tedarikçisi gibi bayilikleri şu an 6 adet bayiliklerini daha da genişletmek için sürdürmeyekarar vermiş bulunmaktadır.

Steppo büyümeye devam eden bu ilerlemeci çalışmasının bir gereği olarak mağaza açmak isteyenlerden belli başlı kriterleri taşımalarını istemektedir. Her bayilik şartlarında yer almış olduğu üzere bu şartların başında bayilik açılacak alana yönelik bilginin var olması ve deneyime sahip olunması şartı aranmaktadır. Bunun dışında işlek bir caddede en az 40 m²lik bir alanda mağazanın açılabilmesi hükmü getirilmiştir.

Bunun yanı sıra istikrarlı bir biçimde büyümeye açık ürünleri sunmak, alanında kendisini yetkinliğe eriştirecek olan çalışmalar yapmak başta aranılan nitelikleri oluşturmaya devam etmektedir. Steppo çocuk ayakkabı mağazası bayilik koşulları olarak ayrıca teşvik etmeye yönelik olması bakımından personellerin eğitimleri, ürün gruplarının temin edilmesi gerekmektedir.

Mağaza açılacak hedef bölgelerin belirlenmesi, alt yapı iyileştirmeleri gibi desteklerin de steppo çocuk ayakkabı mağazası bayilik koşulları arasındaki yerini alması düşünülmektedir. Bütün bu koşulların taşınması halinde hızlı bir biçimde ayakkabı bayiliklerinin buluşturulması için hazırlıklar yapılarak bu doğrultudaki çalışmalar ele alınarak söz konusu bütün bu alanlara yönelik olması bakımından bütün olanaklar seferber edilerek bu çalışmaların ışığında Steppo mağazalarının daha da büyütülmesi amaçlanmıştır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

2 Yorum

  • Elif Hanım gerekli bilgileri vermişsiniz Teşekkürler,

    İstanbul Gaziosmanpaşada ayakkabı üreticisiyim ağırlıklı olarak bir süre çocuk ayakkabısı ürettik. Marka adı altında satış yapmak istiyoruz neler yapmamız gerekiyor.