Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

ŞOVDO | Şovlu Dondurma Bayilik Şartları

Sovdo Dondurma Bayilik Şartları
Sovdo Dondurma Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

ŞOVDO | ŞOVLU DONDURMA

  2013 yılında kurulan Şovdo | Şovlu Dondurma, yurtdışından getirilen usta ekip i le yola devam etmektedir. Sektöründe öncü olmak isteyen firma, kendini geliştirmeye devam eder. Firma Türk asıllı kurumlarla yola devam etmektedir. Üretimde kalite ve güveni esas alan firma, müşterilerine lezzeti ve güveni bir arada sunmaktadır. Yaptıkları üretimlerde doğal ve katkısız malzemeler kullanılır.

Üretimi temiz ve hijyenik alanlarda yaparlar. Önceliği insan sağlığı olan firma, üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapar. Firma geleneksel lezzetimizi tüm dünyaya tanıtmak için yola çıkmıştır. Bayilik veren firmalar arasında olan kurum, Türk damak tadını Türkiye ve dünyada en iyi şekilde temsil eder.

ŞOVDO | ŞOVLU DONDURMA BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

  Girişimcilere kendi işlerinin patronu olma fırsatı sunan firma, bayilik vermeye hazırlanmaktadır. Firma vereceği bayilik ile dünya çapında tanınmayı amaçlar. Yeni Pazar alanı elde etmek ister. Yatırımcı alacağı bayilik ile firmanın deneyimini, lezzetini ve ismini kullanma hakkı elde edecektir. Şovdo | Şovlu Dondurma, bayilik vereceği kişinin girişimci ruha sahip olmasını ister.

Yatırımcının kendi vizyon ve misyonları doğrultusunda hareket etmesine önem verirler. Firmadan bayilik almak için öncelikle firmanın internet sayfasında bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekecektir. Başvuru formunuzu firma yetkilileri inceledikten sonra size dönüş yaparlar.

Bayilik almanıza karar verilirse, sizinle bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınmaktadır. Firma bayilik açılacak iş yerinin cadde üzerinde olmasını ister. Bayilik için özellikle turistlerin çok olduğu bölgeleri tercih ederler. Bayilik açılacak iş yerinin konseptinin firmanın belirlediği konsepte göre yapılmasını isterler.

Firma isim hakkı için bedel istemez. Açılacak olan bayiliğin reklam ve tanıtım çalışmalarını firma yürütür. Bu çalışmalardan bedel istemez. Açacağınız bayiliğin minimum açılış bedeli 5000 dolardır. Gerekli olan maliyet hesaplaması 5000 dolardır. Firma açılacak olan iş yerini 2 ya da 4 hafta içinde teslim etmektedir.

Bayilik anlaşmasını imzaladığınız andan itibaren firma size ve yanınızda çalıştıracağınız personele gerekli eğitimi vermektedir. Bu eğitimler pazarlama, işletme ve sunum üzerine olan eğitimlerdir. Firma eğitimlere ara dönemlerde devam eder. Sizin yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an firma alanında uzman ekibi ile yanınızda olacaktır. Düşük maliyete, güvenilir firma ile çalışıp, kazancınız yüksek olacaktır. Kısa zamanda satışını yaptığınız ürünlerden kazancınız % 100 artacaktır. 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap