Kiosk Bayiliği Veren Firmalar

Sokak Kahvecisi Kiosk Bayilik Şartları

Sokak Kahvecisi Bayilik
Sokak Kahvecisi Kiosk Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Sokak Kahvecisi İle Aylık 20bin TL Gelir!

Yeni bir tarz olarak önümüze çıkan küçük konsepti ve her yerde kurulum yapılabilmesi mümkün kullanımı ile sokak kahvecisi firması telve gıda tarafından 2013 yılında franchise markası olarak kurulmuştur. Sokak kahvecisi kiosk bayilik şartları oldukça uygun olan sokak kahvecisi, İtalya’dan ithal ettiği profesyonel kahve makinalarının yanında espresso çekirdekleri ile işe başladı. Şu an itibari ile kendi kahve üretim merkezini kuran avlar, piyasadaki birçok franchise kahve firmasının fason üreticisi konumunda yer almakta.

2015 yılı içerisinde toplamda 50 bayiliğe ulaşmayı hedeflediğini söyleyen avlar, ilk seferde yatırım bedelinin sadece 65bin TL + KDV olduğunu vurguluyor. Sokak kahvecisi kiosk bayilik şartları oldukça uygun olan firma bu ücretin içerisine araç, profesyonel kahve makineleri ve ürün hazırlama makineleri ve ekipmanlarını da dâhil ediyor. Franchise isim hakki bedeli olarak ise sadece yatırım bedelinizin yüzde 10’luk bir kısmını ek olarak hesaplanıyor. Ancak 35 metrekarelik alana sahip bir dükkân için aylık ciro bedeli 20bin TL civarında olmakta.

Sokak kahvecisi, alışagelmiş olduğunuz standart kafe ve kahveci deneyiminden öte nadiren görülmüş daha spesifik görüntüsü ile dikkat çekiyor. İşletmecilik açısından oldukça yenilikçi görüşlere sahip olan sokak kahvecisi kiosk bayilik koşulları oldukça cazip imkânlar sunmakta.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan sokak kahvecisi tam donanımlı olarak çalışmaktadır. Sokak kahvecisi kiosk bayilik koşulları içerisinde birçok kazanç fırsatını da beraberinde getiriyor. Sokak kahvesi sizin için hazırladığı bütün konseptlerinde profesyonelliği ilke ediniyor. Tüm konseptlerinde amaçlanan ana hedef, perakende ürünler, tavsiye edilen noktalar ve fiyatlama, pazarlama desteği, eğitimi, kar maksimizasyonu ve bu hizmetler içinde en öne çıkanı da 7/24 yardım ve destek hizmetleri.

Bununla birlikte sokak kahvecisinin hazır konseptlerinin kurulumu oldukça kolay ve hızlıdır. Her mekâna uyum sağlaması nedeni ile aklınızdaki projeyi gerçeğe geçirmek hiç zor olmamakta. Ayrıca sokak kahvecisi ekibinin ortak amacı yeni katılan girişimcileri desteklemek, bu girişimcilerin sürekli gelişen memnuniyet ortamında memnuniyet kavramını standart bir kelime haline getirmek ortak amaçlarındandır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap