Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

Sokak Kahvecisi Bayilik Şartları

Sokak Kahvecisi Bayilik
Sokak Kahvecisi Dükkanı Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Sokak Kahvecisi

Büyük şehirlerin vazgeçilmezi ve gözdesi haline gelen sokak satışlarına son noktayı sokak kahvecileri koydu. Sokaklarda birçoğunuz otururken yanınızdan geçen bir çaycının çay satışı yaptığına şahit olmuşsunuzdur muhtemelen. Buna nazaran bir yenilik olan sokak kahveciliği de adını duyurmaya başladı bile. Sokakların vazgeçilmezi olan çocuklarımız ve gençlerimize 40 yıllık hatır tadında dostluklar kazandırmak kazanılan bu dostlukları sıcak bir kahve ile kahve tadında canlandırmak için de sokak kahveciliğinde öncülük hedef alındı. Bu hedefteki amaç herkesin keyifli bir sokak kahvesi muhabbetine şahit olması ve huzuru zevki büyüdüğü yaşadığı sokaklarda tatmasıdır.

FRANCHİSE İLE SOKAK KAHVECİLİĞİ ŞART VE KOŞULLARI

  Sokak kahvecileri adını biraz daha duyurmakta ve yavaş yavaş tüm sokakları ele geçirerek hâkimiyet sağlamaktadır. Sizlerde bu lezzet şölenine dâhil olmak istemez misiniz? Sabah kalktığında sıcak ve nefis bir kahve ile güne kahve tadında başlamayı kim istemez ki. Sıcak bir kahve sıcak ve capcanlı bir ekiple bu artık çok kolay olabilmektedir. Sokak kahvecisi bayilik şartları incelenecek olursa burada diğerlerinden farklı olarak şunlara dikkat çekmekte fayda var.

Sokak kahvecisi alışılmış olanın dışına çıkarak yeni ve yenilikçi fikirleri ile kahve hayatına yeni bir bakış açısı kazandırmayı başarmış olmakla birlikte kahveciliği bir adım ileriye taşımıştır. Sokak kahveciliği düşünenler için sokak kahvecisi bayilik şartları incelenebilir. Sokak kahvecisi bayiliği kurulumu oldukça kolaydır. Fakat düzenli bir iş planlaması yapmak ve bu düzeni oturtmak bazı kişilere zor gibi görünebilir. İşte bunu da göz önüne alarak sokak kahvecisi planı hazırlayıp yürürlüğe koyduktan sonra oluşması muhtemel olabilen tüm sorunları ortadan kaldırmayı başaracak bir çalışma planı hazırladı.

   Size ise sadece sokak kahveciliği için franchise başvurunuzu yapıp sonucunu beklemek kaldı. Şirin sıcak sevecen ve kolay çözümlü bir işiniz olsun istemez misiniz? Sokak kahvecisi bayilik koşulları sizler için de uygunsa güzel bir girişimcilik deneyimine hazırsınız demektir. Sokak kahveciliğinde en önemli unsur güler yüz, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti bilinci ile hareket ederek gelen müşterileri en güzel şekilde ağırlayarak uğurlamaktır.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma TELVE GIDA MADD. PAZ. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Kuruluş 2004
Toplam Çalışan Sayısı 20
Toplam Şube Sayısı 2
Hedeflenen şube sayısı 50

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 65.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 55.000 TL
İsim Hakkı Bedeli Belirtilmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  6-12 AY
Ortalama Kar Marjı Belirtilmemiş
Giderden Pay Belirtilmemiş
Ortalama Kar Marjı %100
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum