Toplu Sms Bayilik

SMS Vitrini Bayilik Şartları

Sms Vitrini Bayilik
Bayilik.Gen.tr

TOPLU SMS UZMANI SMS VİTRİNİ BAYİLİK

2004 yılı kuruluşlu SMS Vitrini, Ayaz GSM Haberleşme ve İşletime bağlı bir markadır. Telekomünikasyon alanında yetkili Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca verilen telefon hizmeti lisansıyla yetki sahibi olmuş olan işletme, toplu sms konusunda alanında öncü bir firmadır. İnternet adresi, smsvitrini.com’ dan online olarak toplu sms siparişi verebilirsiniz.

Belirli zamanlarda yapılan, kampanyalardan kredi kartına taksitlendirme fırsatıyla yararlanabilirsiniz.

Toplu sms bayiliği ve mobil iletişim çözümleri konusunda uzmanlaşmış, kurumsal sms çözümleri sunan SMS Vitrini, ARGE yatırımları ile daha da fazla güçlenmiş, gelişimi kendine ilke edinmiş bir kuruluştur. Teknolojik gelişmeler her alanda etkisini göstermiştir. Gelişime ayak uydurmak, müşteri talebini karşılayacak seviyede kaliteli üretim ya da ticaret yapmak başarının en etkili silahı olmuştur.

Hep daha fazlasını isteyen, kitleye hizmet sunmak günden güne daha da zorlaşmakta, çağa ayak uydurmak, alanında var olmak isteyen, zirvede olmayı kendine misyon edinen firmalar için, adeta zamanla yarışmak anlamına gelmektedir. Bu çalışma ortamı içerisinde, kemik kadro oluşturup, her birini kendi alanında uzmanlaştırmak ve müşteri ile empati kurabilme yeteneğine sahip bir ekip oluşturmak bu işin altın kuralıdır.

SMS Vitrini bunu başarmış 700’ü aşkın müşteri portföyü ve 650 adet çözüm ortağı bulunan bir firmadır. Toplu sms bayiliği ( iletinin toparlanmış ekonomik hali ) Tecrübesi ve geniş müşteri potansiyeli ile sektörün önemli isimlerinden olan, rakiplerine ezici bir üstünlük sağlayan firma ile internet üzerinden, işletmenizin bayilerine veya müşterilerinize aynı anda sms gönderip bilgi ya da kampanyalardan haberdar edebilirsiniz.

Sizlerde bu hizmetten faydalanmak için hemen SMS Vitrini adresini ziyaret edebilirsiniz, ben hizmet almak değil sunmak istiyorum diyorsanız da, yapmanız gereken işlemler var. Bunlar;

SMS VİTRİNİ BAYİLİK ŞARTLARI

Gerekli evraklar; TC Kimlik Fotokopisi, Vergi Levhası, Ticaret Odası Kaydı, İmza Sirküsü, SMS Vitrini firmasınca gönderilecek Bayilik sözleşmesinin imzalı kopyası.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap