Akıllı ev sistemleri bayilik

Smart BS Akıllı Ev Sistemleri Bayilik Şartları

Smart Bs bayilik
Bayilik.Gen.tr

SMART BS İLE AKILLI KAZANÇLAR

Yılında bilgisayar ağı kurulumu ile bakım ve onarımı üzerine faaliyet göstererek ticaret hayatına başlayan smartbs kendisini ilerleterek proje hazırlama ve kontrollük ile takip gibi birçok alanda faaliyetine devam etmiştir. İlerleyen süreler içerisinde teknolojinin hayatın her alanında yer kaplaması ve herkes için ihtiyaç haline gelen bir takım yenilikleri müşterilerinin hizmetine sunmak için akıllı ev sistemleri üzerine çalışma hayatına devam eden Smart BS bu alanda kendisini kanıtlamış ve ev otomasyonu konusunda artık markalaşmıştır.
Faaliyetini ev ile sınırlamayan Smart Bs otel, hastane büyük firmaların binaları gibi birçok alanda akıllı ev sistemleri yapmaya başlamıştır. Smart Bs bu hizmetini daha da ilerletmek ve daha fazla insanın yararlanması için akıllı ev sistemleri bayilik veriyor. Kazanmak isteyen girişimciler için kazanç kapısını aralayan smartbs pazarlama ve yönetim kabiliyetine haiz olan girişimciler ile ortaklıklar kurmak için fırsatlar sunuyor.
Hizmetleri arasında evlerin aydınlatma sisteminin tamamının aynı panelden kontrolünün sağlanmasıdır. Oda sıcaklığını sizin tercihinize göre ayarlayan ve devamlı aynı ayarda tutan iklimlendirme sistemi, gün ışığına duyarlı olarak açılıp kapanan otomatik perde, panjur ve güneşlik sistemleri vardır.

Su baskınları, yangın ve gaz kaçağı gibi tehlikelere karşı uyarı verecek detektörler, her odaya konuşlandırılan TV ve müzik sistemlerini tablet ya da telefondan kontrol etme gibi birçok seçenek bulunmaktadır.
Bunun yanı sıra evleri güvenlik kamerası ile telefon ya da tabletten 24 saat izleme imkânı smartbs ile müşterilere sunulmaktadır. Smarbs bu hizmetlerini daha geniş alanlara yaymak için girişimciler ile ortaklık fırsatı sunan smartbs akıllı ev sistemleri bayilik şartları arasında 900 USD isim hakkı bedeli istemektedir. Ortalama 1 ile 7 gün arasında kurulumu yapılacak olan şube ile %40 kar marjı sağlayabilir ve smartbs tarafından girişimcilere sunulan eğitim, proje, pazarlama desteğinin yanı sıra yer seçimi, ortak reklam, bölge koruması yardımı alabilirsiniz.

Bayilerine her aşamada destek veren smartbs akıllı ev sistemleri ile siz de kazanabilir ve kendinize müşteri portföyü kazandırabilirsiniz. Smartbs akıllı ev sistemleri bayilik şartlarını görüşmek için Smart BS ile hemen iletişime geçin.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap