Unlu Mamüller Bayilik

Sini Ev Böreği Baklava Bayilik Şartları

Sini Börek Bayilik
Bayilik.Gen.tr

SİNİ EV BÖREĞİ VE BAKLAVA

Yıllarca evlerinizde afiyetle tükettiğiniz sini ev böreği ve baklavalar girişimcilerin artık sadece karnını değil cebini ve hesabını da doyuruyor. Yılların tecrübesi sini ev böreği ve baklava artık daha fazla girişimci ile hizmet ağını genişletmek ve birçok kişiyi karına ortak etmek için unlu mamüller bayilik veriyor.

Unlu mamuller sektöründe yıllardan bu yana başarılı bir şekilde hizmet veren ve birçok bayisi bulunan sini ev böreği ve baklava artık yeni girişimciler ile daha fazla müşteriye hizmet vermek için kolları sıvadı. Franchising bayilik ile kendine pazarlama yeteneği yüksek girişimciler arayan sini ev böreği ve baklava artık daha fazla müşteriye ulaşmak için bayilik veriyor.

SİNİ EV BÖREĞİ VE BAKLAVA GİRİŞİMCİLERE FIRSATLAR SUNUYOR

Gıda sektörüne 1940 yılında şekercilik ile başlayan sini ev böreği ve baklava 1955 yılında ise pastane olarak hizmet vermeye başlamıştır. Manolya Pastane ismi ile yıllarca hizmet veren Ali Ufuk YÜCEL aynı sektörde bulunan Derya Ataman KOÇLAR ile birleşerek Sini ev böreği ve baklava ismi ile hizmet vermeye başladı. 1999 yılında kurulan ortaklık ile başarıdan başarıya koşan sini ev böreği ve baklava artık daha fazla müşteriye hizmet vermek için girişimciler arıyor.

Yurtdışına dondurulmuş yiyecek ihracatı ile artık yurt dışına açılan sini ev böreği ve baklava unlu mamüller bayilik ile girişimcileri de karına ortak ediyor. Metre kareye 1.500 TL maliyet ile ve ya minimum 150.000 TL bayi açılış maliyeti ile oluşturulabilecek sini ev böreği ve baklava 12 – 18 ay arasında geri dönüş sağlayarak harcadığınız paranın kat ve kat fazlasını kısa sürede kazanmanızı sağlayacaktır.

Sini ev böreği ve baklava şubesi açarak ortalama %90 kar marjı yakalayabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Sini ev böreği ve baklava olarak bayilerinin her zaman yanında olmaya devam edecektir. Sini ev böreği ve baklava temiz ve kaliteli ürünleri ile müşterilerinin damak tadına hitap ederken sizlere mükemmel bir kazanç kapısını aralamaktadır. Sini ev böreği ve baklava bayilik şartlarını görüşmek için bize ulaşabilirsin.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Bambi Gıda ve Pastacılık Tic. Ltd. Şti.
Kuruluş 1999
Toplam Çalışan Sayısı 500
Toplam Şube Sayısı 21
Hedeflenen şube sayısı 30

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 150.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 180.000 TL
İsim Hakkı Bedeli Belirtilmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  12-18 AY
Ortalama Kar Marjı %90-100
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum