Simit Salonu Bayilik

Simit Sarayı Franchise

Simit Sarayı Franchise
Simit Sarayı Franchise
Bayilik.Gen.tr

Simit Sarayı

Simit Sarayı kurulduğundan beri Türkiye’de öncü olarak faaliyet göstermekte olup sektörünün lider kuruluşlarından biridir. Temel felsefe olarak müşteri memnuniyeti ve müşteri mutluluğunu ilke edinen Simit Sarayı sizlere hizmette ayrıcalıklar üstüne ayrıcalıklar katmaktadır. Müşteri memnuniyeti eksenli çalışmamız ve damak tadına hitap eden çeşitlerimiz ile her daim siz değerli müşterilerin hizmetine tabiyiz.

Bayilik veren firmalar arasında kendinden sıkça söz ettiren Simit Sarayı her geçen gün sizler ile büyümeye devam edecektir. Bunun yanı sıra lezzetli çeşitlerimiz ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmette sınır tanımayan ayrıcalıklar sunmaktayız. Bayilik veren firmalar arasında seçkin bir yeri olan Simit Sarayı sizlere hizmette mutluluk ve sadakati temel prensip edinmiştir. Bunun yanı sıra franchise sistemi ile de markalaşmanın getirdiği bir çok fırsat ve avantajlarından faydalanmanız mümkündür.

Türkiye’de bayilik veren firmalar arasında adından sık sık söz ettiren Simit Sarayı yeni açılacak bayilerine çeşitli kolaylıklar sunmaktadır. Rahat ve konforlu ortamı ve damak tadınızı düşünen hizmet ilkesi ile faaliyet gösteren Simit Sarayı her daim siz değerli müşterilerin önceliği arasında bulunmaktadır. Bayilik veren firmalar arasında bir adım önde olan Simit Sarayı her geçen gün büyümeye devam etmektedir. güler yüzlü ekip arkadaşları ve işinin ustaları ile çalışan Simit Sarayı sizler ile çıktığı bu yolda yeni açılacak bayiler ile de daha da genişleyecektir.

Sektörde Pazar payının öncüsü olan Simit Sarayı lezzetli çeşitleri ve kalitesi ile adından sık sık söz ettirmektedir. Her geçen gün büyüyen ve Türkiye’de marka haline gelen Simit Sarayı hizmet felsefesi ile de isminden bir hayli bahsettirmektedir.

Simit Sarayı Franchise Şartları

Merkezi yerlere yakın olma, büyük alışveriş merkezlerinde olma, geleceğe yönelik planları ve hedefleri olan bayilerimiz ile yeni açılacak bayilere çeşitli fırsatlar ve kolaylıklar sunmaktayız. Simit Sarayı, İşinde ciddi, işini seven, işinde başarıya odaklı ve daima müşteri memnuniyeti ekseninde çalışan bayiler ile de yoluna devam etmektedir. Temel felsefe olarak müşteri memnuniyeti ve müşteri mutluluğunu prensip haline getiren Simit Sarayı Türkiye’de sektörünün lider firmalarından biridir.

Yeni açılacak olan bayilere sunduğumuz avantajlar ve kolaylıklar ile büyümeye devam etmekte olup franchise sitemi ile de genişlemeyi sürdürmekteyiz. Markalaşmanın getirdiği tanınmışlık ve başarı sayesinde belli bir konsept ile tanıtım ve reklam desteği gibi bir çok hizmeti bir arada sunmaktayız. Simit salonu bayiliği her geçen gün büyüyen bayileri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.    

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • Merhaba iyi çalışmalar, ben simit sarayı bayiliği almayı istiyorum.Detaylı bilgi almak istiyorum geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.Teşekkür iyi çalışmalar.